Čvc 032008
 

trochu se vzrušit!

Jeden TIP pro letní dusné podvečery … Zúčastněte se letní soutěže internetového časopisu IKAROS

Letos soutěž prověří vaše znalosti erotické literatury. Jak inspirující … možná že prázdniny prožijete v zajetí právě tohoto typu literatury. Myslím, že to vůbec není špatná náplň letních podvečerů, je-li člověk zrovna sám… zuzi (já se zúčastním, odpověď na první otázku už jsem odeslala, ale je to běh na dlouhou trať a náročnost orázek stále stoupá …budeme si vzájemně pomáhat???)Prázdninové brouzdání erotickou literaturou – letní soutěž časopisu Ikaros
Zapojte se do letní soutěže časopisu Ikaros! Zveme vás na prázdninové brouzdání erotickou literaturou, během kterého se přitažlivým způsobem seznámíte s vybranými autory a díly erotického písemnictví. Na nejúspěšnější soutěžící čekají hodnotné ceny. Soutěž probíhá na adrese http://www.ikaros.cz/soutez.

 

Abych vás naladila … cituji: 

2. července 2008 byla zahájena letní soutěž Ikara. Vyhlášení soutěže a její pravidla najdete v editorialu červencového čísla Ikara.

Odpovědi zasílejte na adresu soutez@ikaros.cz.

AKTUÁLNĚ:

1. otázka: Tvé břicho je stoh pšeničný, obrostlý liliemi. Dva prsy tvé jsou jak dva koloušci, dvojčátka gazelí. Tvé hrdlo je jak věž ze slonoviny, tvé oči – rybníky v Chešbónu u brány Batrabímské." Úryvek více než 2000 let starého biblického textu vás určitě neomylně navede k jeho správnému názvu, za který vám připíšeme jeden bod.

Správná odpověď a další otázka budou zveřejněny ve středu 9. července 2008.

 

 Posted by at 6.48

  13 Responses to “Myslíte, že jste znalci erotické literatury?”

 1. Tak tohle je hodně lehký, ani mi nemusí radit Šalamoun. Ale jestli tobude pozděj těžší, museli bychom opravdu spolupracovat.

 2. to asi nebude složitá soutěž, když už na ty stránky někdo správnou odpověď napsal…tak se asi též zúčastnim…ale Šalamouna bych nepoznal

 3. Fajn,nassimone, zapojíš se taky???
  Loupáku, upřesňuji Nassimona: Bible, Píseň písní, určitě se zúčastni, jsou ceny a soutěžící časem odpadají …

 4. no tak já se tedy nezúčastním… stačí mi, že jsem teď na radiu City vyhrála dva lístky do Švandova divadla 🙂

 5. ještěrka: na co dete?…dle znalostí reálií bych si tipnul, že lístky prodáte a pudete – na pivo

  jináč, jako malá pomůcka pro účast v soutěži a pro snadnější orientaci v tématu může být vhodné toto: http://www.kosmas.cz…iha-o-kunde/

 6. Ještěrko, jsem ráda, že nesoutěžíš, protože bys nám vyžrala všechny dobrý ceny….Hele Loupáku, my víme že seš sečtělej ale jsem zvědavá, jak se ukážeš v dalších kolech….

 7. Na soutěž s erotickou tématikou mě nikdo nedostane (krom toho, že ten úryvek mi nepřipadá ani tochu erotickej, ale to je asi problém překladu). Jsem zvědav co po půlročním boji vyhrajete. Jen tak mimochodem, neslibovalas ještě rozvést svůj pobyt na Vltavě?

 8. šedý …no, tvoje škoda, že nechceš soutěžit. Tématicky zaměřená soutěž trvá 2 měsíce, bude myslím 10 kol a beru-li to podle sebe (pravidelná účastnice), myslím, že jsem nikdy “nedolezla” do posledního kole. Vždycky je to koncem srpna tak náročné, že si s tím nevím rady. Myslím že předloni jsem oficiállě protestovala proti té náročnosti. Marně. A jednou si s posledním úkolem nevěděl rady vůbec nikdo a prodlužovali. Budu tedy ráda, když si budeme pomáhat a klidně budu případnou výhru sdílet. Ceny jsou typické pro zvolené téma, takže předpokládám jejich jistou atraktivitu. A je důležité číst zadání úkolu a odpovídat přesně. ne jen .. to je Šalomoun … Vltavu jsem ještě nezvládla, pokulhávám, projížděla jsem asi 5 CD a dělala z toho jeden dobrej výběr a popisovalaA po včerejším kolepsu si musím pořídit novej počítač a taky monitor. Naštěstí den předem Honza přemístil fotky z disku C na D, a tak jsem o nic nepřišla … musím se nad tím zamyslet koho pověřit … Z.

 9. loupaku, jdeme na toto: http://www.svandovodivadlo.cz…116

  btw Maciuchovou mam moc rada, takze zadna vymena za lahodny mok neprobehne!

 10. zuzi,až se objeví Afanasjev a jeho pohádky, tak se ozvu a poradím:) Ale nezúčastním se. Raději žiju, než čtu, jak žijí jiní – aTeo(c) 🙂

 11. Dobrá Kamio, třeba se tvoje znalost bude hodit. Proti tomu heslu nemohu nic namítat ale jako všechno jsou to jen slova, slova, slova a já myslím že důležitý je taky se nebát.

 12. Už jsem klidný že Vltava bude (dostal jsem jen obavu, aby pro samou erotiku nebyla zapomenuta) a tvůj Honza je tak skvělý znalec počítačů (není on tak trochu systémák?). Ale tu soutěž nechám raději na vás. Pochybuji, že bych vám mohl být jakkoli užitečný. Budu se radovat z vašeho úspěchu.

 13. šedý …no vidíš, ani jsi nemusel dlouho čekat, k Honzovi se vyjadřovat nebudu, poslední dva dny atmosféra zhoustla na hranici snesitelnosti … že přemístil fotky je ale zázrak!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient