Bře 022008
 

Zuzi doporučuje, nenechte si ujít a také Orgasmotron!Řeknu vám, že jsem teď začala zanedbávat středeční klubové filmy na dvojce, neviděla jsem poslední dva, protože jsem na ně neměla náladu. Jakási parafráze na Beatles a minulý týden král zlodějů.
Ale objevila jsem jiný úžasný pořad – City Folk.
City Folk jsou půlhodinové dokumenty, které portrétují tři výrazné osobnosti velkých evropských měst. Zaměřuje se na lidi, jejichž život se odlišuje od způsobu, který je v té které zemi považován za tradiční. Ať už jde o příslušníky národnostních menšin, svérázné figury nebo zdánlivě nenápadné lidičky, v nichž je však skryta ona příslovečná perlička na dně". Vzniká tak mozaika pestrých lidských osudů se silnými životními příběhy, inspirující diváky v mnoha evropských zemích k zamyšlení nad vlastním způsobem života.
Tento týden byl Stockholm a tři lidské osudy:
Nenne Stenström zkomponuje přímo na ulici píseň pro každého, kdo si o to řekne. Navzdory tomu, že je nevidomá, žije plnohodnotným, nezávislým životem. Obdivuhodná dívka; její zpěv působí jako andělský zpěv a přitom improvizuje (zpívala v dokumentu několikrát, jsou to jen krátké písně, třeba: Vysoko nad oblaky letíme do země květů … ). Zaznamenala jsem jednu její myšlenku:
Málokdy myslím na to, že jsem slepá, jen když o tom lidé mluví. Ale nezdá se mi, že by ti lidé tam venku viděli jeden druhého.
Abbe Ibrahim byl dlouhá léta nezaměstnaný. Ale usilovně se snažil něčeho dosáhnout a nyní je manažer velmi známé a zavedené restaurace Café Opera a stěží má čas na vlastní rodinu. Tobbe Lindkvist je bezdomovecký básník, který našel vydavatele, který mu chce nejen vydávat jaho poezii, ale dokonce mu chce pomoci zbavit se drogové závislosti.

Tedy nezapomeňte. City Folk bude Česká televize vysílat od začátku roku 2008 po celé první pololetí. Nejprve výběr z nejlepších epizod za posledních pět let a v létě 2008 bude následovat čerstvá série City Folk 2008. Více zde.

Víte co je to Orgasmotron?

orgasmotron

(To je ale mašina! )

No přece rozkoš na dálkové ovládání. A jestli máte volných 200 000 Kč můžete si koupit ten přístroj na výrobu orgasmu i vy. Já osobně na tuto kuriozitu ale kašlu, mám to ráda přírodně, od milence. A kromě toho je celosvětově zapotřebí tuto dovednost mezigeneračně stále udržovat a obnovovat. Jak se něco začne dělat uměle lidi si na to zvyknou, je s lidskou přirozeností ámen. A tak Orgasmotron opravdu jen pro ty, kteří vyčerpali všechny přirozené možnosti sloužící k dosažení tohoto bohulibého stavu! Chcete vědět více? ZDE.

A co já? Já doporučuji plavání. Dnes mi proštípli v permanentce první návštěvu. Plavala jsem svým stylem � hodiny a zjišťuji, že mě to nejen neodrovnalo, ale mně to nějak ulehčilo a vylepšilo drobné problémy s kolenem a šlachou u vnějšího kotníku. Jen tak dál, zuzi!

 

 Posted by at 20.29

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient