Úno 252008
 

Seznam se profiluje 🙂

gabina

… A Markéta Irglová má Oscara … 

 Posted by at 7.21

  12 Responses to “… A ke štěstí už mi nechybí vůbec nic”

 1. ups, CO JE TO proboha?? Teda myslím tu Gábi…

 2. Ještěrko, naštěstí je to jen reklama, já se nejdřív ráno zhrozila že je to nová tapeta Seznamu včetně Gábiny (peníze nesmrdí..)

 3. seznamu peníze nesmrdí už dlouho. Je to poznat i podle hnoje, který publikuje prostřednictvím jeho spřátelených webů.

 4. Seznamu nesmrdí pár let už nic… protože VŠECHNO kopíruje od Googlu. Email, hlavní stránku, všechno… to je ta stará česká originalita (smajlík blokující seznam.cz).

 5. Od té doby, co se Gábinino CD přidávalo zdarma k nejmenovanému pracímu prášku, protože jinak ho nikdo nechtěl, mě už nemůže nic překvapit.

 6. TS,s tím hnojem máš pravdu :), ale je to tak nějak “skryté”, tohle se na mě vyplázlo poránu v celé své kráse a mně spadla čelist…. myslela jsem,že teď budou na pozadí celebrity, které si tu neobvyklou reklamu zaplatí ….

 7. SFD,já tohle moc nesleduji,ale vadí mi bulvarizace Seznamu. Ta masáž. Stejné tváře – Suchánek a Genzer, Landa v kapuci a silikony. I když se tam moc nezdržuji, stejně ti na tom ulpí zrak a někdy už i zakliknu…. Nerada měním staré pořádky v takových věcech, kde o nic nejde, jen že tam začínám a mám tam e-mailové schránky…

 8. Bára …a ještě jich takových vydá určitě víc!

 9. a na jaky zpravodajsky sevry chodite kdyz uz je rec o internetu? Mne se prestalo kvuli trapny komerci libit idnes.cz, chodim obcas na ihned.cz

 10. Ahoj spoon, já mám stále nastavený Seznam. od té doby co jsem poprvé spustila internet. Tak nerada měním své zakořeněné zvyky, normální všednosti v některých věcech, které pro mne tvoří jen rámec k prožívání života, nejsou tak podstatné. jsou i další rámce jako mobilní operátor, tarif, peněžní ústav, sobotní a nedělní lidovky, reflex… používám je a nebaví mne, když mne zdržují svou menší funkčností a neustálými nabídkami něčeho nového. nechci se u nich příliš zdržovat a hledat a zvykat si protože život prožívám jinde. někdy ale standard změním,když podlehnu tlaku – z různých příčin … drobné zprávy čtu na Seznamu, pak se orientuji tak “podoma” na gentleman.cz ale většinou jsou to stejně i tam zprávy,které přečtu v lidovkách a RX. víc mi netřeba.

 11. Ahoj zuzičko,……tak jsem konečně začala dočítat “restíky” 🙂
  Partyšky jsem se až polekala, hihi. Jinak ale musím konstatovat, že jseš stejná konzerva jako já, jak čtu tu Tvoji 10.
  Hezkej den, jo?! (fšem!)

 12. Ahoj Kash a Zuzko!jo, jsem konzervativní, ctitelka tradičních hodnot, … dík a vám taky hezkej den!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient