Úno 232008
 

…ještě několik horkých i starších – povíce fotografických zpráv a vyrážíme na cesty

� Naštval mně včera ten ignorant, a proto jsem se rozhodla, že to hňupství jen tak mlčením nepřejdu a napsala mu slušně:

Ahoj M., jsem konzervativní a mám jistou představu, jak se má chovat muž k ženě. Nemusí to přehánět, ale na to aby napsal pár slov omluvy, že domluvené neplatí, stačí obyčejná lidská slušnost. Ospravedlnění uznávám jen kdybys měl obě ruce v sádře. Ty ses ale neozval, a tak nemohu smlčet, že se mne tvoje ignorace dotkla. Hmmmm, procento nadutců se bohužel nepřetržitě zvyšuje i v naší generaci a imunní nejsou ani spisovatelé, akademici a ani včelaři ….

222
Neodolala jsem a vyfotila zabalený venkovní kohoutek. Totiž tohle je rychlá a úsporná varianta. Jinak balím jak se má slámou a tak. Jenže letos už jsem jaro viděla v lednu a pumpu (tedy kohoutek  :)odstrojila. Takže jsem balila narychlo podruhé. A jak se tak na to koukám, mohl by to být vzkaz beze slov i pro toho předchozího ignoranta!

333

Ztratila jsem zase náušnici a tak jsem si koupila nové. Takové filigránské kroužky. Na fotce vypadají zlaté, ale jsou stříbrné. Do náušnic moc neinvestuji, nepravidelně je ztrácím.

444

A tohle je inspirace Kaplickým. Růžová barva. Je to vlastně vánoční ozdoba darovaná čtenářkou. Ale já si ji v mezidobí našiju na černý sako – na klopu.

111
A tohle je naše dnešní svačina, kterou zbaštíme na Rozcestí Štěstí. A chystám i nějaké drobné rituály. Když už tam budem. zuzi

tak se tu mějte!

 Posted by at 10.39

  2 Responses to “A vyrážíme!”

  1. jé, ty máš ty čupr hrnečky, který do sebe pasujou i obrázkem :))

  2. Ještěrko, ty máš postřeh, je to jak píšeš! Tobě taky nic neujde a to je jen dobře!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient