Úno 062008
 

s Jiřím Schmitzerem

na besidce

Před hodinou jsem se vrátila z besídky s JS. Je to blázen a bylo to moc hezký. Zítra to doplním, nechám uležet zážitky.

zuzi 

 Posted by at 22.53

  4 Responses to “Na besidce”

  1. Zuzi,pokud to byla besídka hudební (dle fotky asi jo), tak to si dokážu představit. “Kaluž” asi nechyběla :-). T.

  2. Ahoj Tosku, byla hudební, i když první půlku spíš proplkal a nic nedohrál do konce … člověk si na toho milého exota chvíli zvyká a když si zvykne tak to zas už končí. Moc pěkný … Kaluž byla.

  3. já osobně nejradši “V ruce sekyru maje”…teda od Schmitzera

  4. já nemám nejoblíbenější, protože tím jak poslouchám hudbu náhodně, tak jsem od něj slyšela předtím jen pár kousků.. sekyru nehrál, nedokážu identifikovat píseň co se mi líbila nejvíc, v refrénu bylo mimo jak na něj pavouk ze zdi kouká (byla z těch písní na 10 slov), taky ji nedokončil ten chlap!, že se prý refrén opakuje … a i další desetislovní byly krásné tou zvláštní poezií o kosmonautovi a haxně a Japonec a ještě jedna… nemohu si všechno pamatovat, ale na konci zase bylo jedno podivné slovo napsané na papíře… ja zajímavý, že v Třetím přání mně ta nonsensová poezie nechytla a u Sch. se mi právě ta poetika líbila, snad že to jistý smysl mělo …i nesmyslný.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient