Úno 042008
 

i svatému" muži peněz třebaNarazila jsem na rozhovor s herečkou Milenou Dvorskou a dočetla jsem až do konce. Zmiňuje se o své dceři mající za manžela JANA DIETRICH DVORSKÉHO neboli Parsifala Imanuela. Tuto rodinu neviděla 17 let, a ani svá vnoučata, kterých je již údajně 8.

Možná vy starší pamatujete na ten podivuhodný příběh. JDD se považoval za Syna člověka, který je na konci věku povolán zvěstovat lidem Pravdu a uskutečnit na Zemi Tisíciletou říši. Roku 1993 vznikla kolem DVORSKÉHO – PARSIFALA IMANUELA – skupina pomocníků Syna člověka". Na Hořovicko, kde rodina Dvorských žila, přijížděli stále další, až vzniklo několik komunit i v okolních obcích. Tito lidé přijížděli po korespondenční PARSIFALOVĚ výzvě, často až po několikeré výměně dopisů a na základě jasnovidného poznání z PARSIFALOVA okolí, že jejich aura je již dostatečně fialová na to, aby mohli v Tisícileté říši obstát. Přicházeli většinou bez rodinných partnerů (kteří třeba tak dobrou auru neměli), ale zato se všemi úsporami a prostředky z prodeje majetku. Podle PARSIFALA by bylo nemravné zanechávat jakékoli prostředky převrácencům, kteří nevěří v Syna člověka.
Pomocníci Syna člověka žili v komunitách velmi izolovaně. S nikým se prakticky nestýkali, přerušili styk s rodinami, jejich děti nechodily do školy, v komunitě dostali nová jména, knihy, noviny, časopisy i jiné sdělovací prostředky byly převrácenecké", a tedy škodlivé. Pracovali především na novém vydání knihy Syn člověka a později na její distribuci, a to většinou velmi pozdě do noci. Kromě toho podstupovali očišťovací kůry a půsty, takže ztráceli desítky kilogramů své váhy. Jedna žena v komunitě bez asistence lékaře potratila.
Fyzicky zubožení a psychicky zlomení byli po čase pomocníci jeden za druhým vylučováni, neboť jejich aura podle jasnovidce neodpovídala nárokům Tisícileté říše. Vyloučení pak vyhledávali smrt, protože jedině ta by podle jejich víry mohla přivodit brzkou novou inkarnaci, a tím i možnost přece jen v příštím životě" vstoupit do vytoužené a připravované Tisícileté říše. Většina jich prošla zdravotnickými zařízeními a psychiatrickými léčebnami, než se dostali domů nebo alespoň k někomu ze svých blízkých.
jedna z placek V tehdejší době to byla mediální událost. V televizi hovořila Milena Dvotrská, oběti – členové této sekty Imanuelitů, prostě stále se to veřejně přetřásalo. A najednou jako by se po Parsifalovi a jeho rodině země slehla! A bylo celá dlouhá léta ticho po pěšině. Až nyní … na netu se objevily jeho stránky a jsou pořádně divné: http://www.imanuel.eu/. Nepotřebujete nějakou provokativní placku, zasmát se mým vtipům anebo CD s písněmi mé rodiny? A hledám též nakladatele dětské knížky.
Zdá se, že miliony od sametových imanuelitů s fialovou aurou došly a ani samoposvěcený muž nežije ve vzduchoprázdnu. Kšeft je kšeft. Smutný konec… jak to tedy vlastně bylo a teď je… na doprovodném obrázku je jeden z jím nabízených produktů …

zuzi

 

 

Zdroj: http://www.sekty.cz/texty/netradicni_nabozenstvi/kap3/imanuelite.html

 Posted by at 16.35

  15 Responses to “Malej kšeftík”

 1. vod Dvorskýhosem kdysi čet knihu Zákony křiklounství a řvounství…nebylo to nejhorší
  ovšem ta sekta je pěkně nebezepečná

 2. Loupáku,ty jsi ale sečtělý, myslím, že tuhle knížku jsem tam taky zahlédla … já mu nerozumím, přijde mi umanutý manipulant. A takových se straním,pokud to tedy jde…

 3. Večerníčky se taky v televizi opakují, když už děti odrostly, protože mezitím se narodily nové…

 4. Aloha Zuzi,koukla jsem tam! teda ty stranky jsou opravdu radne stavnate! asi jako ty jeho oblibene rizecky;-)))

 5. Rowdy, hezky jsi to vyjádřil …

 6. Aloha … to mi připomíná, že už aby skončila ta zima, Lexulko… ty stránky jsou nějaký šílený …

 7. Ty bláho,podle mě je to magor non plus ultra. Přečíst si pár vět z jeho “Prohlášení”, mají psychiatři materiálu.. Měl by se léčit, ovšem vzhledem ke stadiu progrese je jeho šance na návrat k normálu odhadem tak 1:1000… zajímal by mě fakt názor psychiatra. Chodí tady k Tobě třeba Cimický nebo David? 🙂

 8. Kamio… jo magor, souhlasím. Ze známejch duchovních autorit mě navštěvuje jen Aštar z Hvězdné flotily a pak ještě von Chucpe,- no určitě jich je ještě o hodně víc, ale nedali mi o sobě zatím ještě vědět 🙂


 9. Slyšel jsem, že Aštar Šeran se zdravě nasral a chystá se Parsifala Bucifala učinit mrtvým… 😛

 10. TeoNojo, ale jestli má Aštar fialovou auru, tak to je jeho konec 🙂

 11. A kdy odletime?Me, jakozto Vesmirneho cloveka me to dost zajima 😀

  (i kdyz – z tohoto by si asi nikdo nemel delate legraci, je to vazne tema)

 12. co se tadyco se tady pise jsou nekde prectene a okopirovane kecy, prectete si treba stranky byvaleho jasnovidce, uz jen z toho zjistite, ze nic co se pise v novinach (a na netu) a je od tzv. odborniku se nezaklada na pravde, ale jen na domenkach, ktere jsou jako pravda vnucovany, ja osobne se s JDD stotoznuji, necemu sic uplne presne nerozumim, ale jinak ma ve vsem pravdu
  (na flame a pod. nereaguju) jen věcně dokazte v cem nema pravdu?

 13. Neberu vám vaše sympatie, za člověka mluví jeho skutky. Chce žít mravně a v Albatrosu vydávají básničky pro děti a současně nabízí ty placky s otřesným textem. A žít v izolaci od světa není řešení.

 14. taktéž sympatizantPlacky jsou dobré, některé jsem si objednal. Rozumím jim. Ten kdo chce vidět skutečnost, musí uznat, že v současné době je život skutečně hnus. A třeba takové heslo – Mám rád smrt – Smrt je přeci spravedlivá ke každému… Nemusí to znamenat nic negativního, špatného. Ostatně JDD je proti zabíjení a i trestu smrti. Jediná naděje v tomhle světě je, že tu za čas zlý lidé nebudou, že prostě vymřou. A v tom vidím smysl hesla – Mám rád smrt. Opravdu nevidím na těch plackách nic otřesného. A co se týče té izolace… i té rozumím. Vždyť kdyby se vědělo, kde rodina JDD žije, snesly by se na ně novináři jako supy a sociální pracovníci by se jejich rodinu zcela jistě pokusili rozebrat, zničit, v domnění, že tím pomáhají jejich dětem před hroznými rodiči.

 15. děkuji za váš názor…myslím si, že člověk nemá na sebe nechávat působit takové negativní věty, tedy nosit je na svém oděvu. Opakuji si tu větu a to “poselství” na mne působí depresivně. Není to dobré. To samé smrt. Brát ji jako nevyhnutelný úděl, ale proč je krásná … smrt není žádný kult, je to část života. nevidím nic pozitivního na nošení těch placek… působí to jednostranně na psachiku. Maslím že jde opravdu jen o kšeft. vsadila bych se že jeho děti ty placky nenosí. Je to silné depresivum.
  Vidím také co se kolem děje, ale už jsem o tom taky psala … na světě je stále ještě spousta lidí a věcí kteří stojí zato a smyslem života je poznávání, kultivace člověka. A izolace člověka ochuzuje. Nevím jak žije PD se svou rodinou, ale svým rozhodnutím silně omezuje své děti. Prohlížet knihy, učit se hudbu, malovat obrázky a chodit do přírody nestačí. Styk se stále stejnými lidmi je izolace a život neobohacuje, naopak. Člověk má poznat a potom si vybrat. Nejde uzavřít a myslet si že ochráním. nedovedu si představit, kde PD žije … vždyť bez lidí žít nelze. Stejně nějakým způsobem do světa zapadá a využívá jeho produkty a možnosti. Takže si bere jen to co potřebuje, co se mu líbí… mně se to sympatické nezdá,je to v jistém smyslu něco jako dát životu vale. A až děti nebudou dětmi? Nedovedu si představit, že žijí v izolaci. Třeba v cizině, ale nevěřím tomu.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient