Led 172008
 

a maličkou marnivost

Něco na mě vlezlo. Kolegyně od pondělka řápe a teď to vypadá, že ani já nezůstanu ušetřena nemoci. A právě nyní, kdy se to hodí ze všeho nejméně! Zítra pravděpodobně přijede Honza na opušťák a měli jsme v plánu odjet na chatu do Roudné, vlastně chtěl více on než já. Nevadí, že tam neteče přes zimu voda, zatopit se dá a to je hlavní… Ale ta moje skoronemoc mi asi zabrání jet na ten vyhnánov, na tu samotu.  Ale nic ještě není ztraceno a nebudeme sundávat kalhoty, když brod dosud není vidět (nebo též: Nekasej si sukni, když je brod daleko feministická verze :o).

Navečer jsme byli s Miladou vybírat rámeček na brýle. Rozhodla jsem velkoryse a vybrala si, co mi slušelo nehledě na cenu. Vím prosím co dělám … Pořídila jsem si vážení multifokální brýle. Obroučky jsme vybíraly ve čtyřech vylučovací metodou. Představu jsem měla jakousi neurčitou, aby byly rámy  jiné než jsem nosila dosud, ale nenápadné – žádné extrabuřty které se okoukají, ale neprovokující elegance s jakýmsi zajímavým detailem v souhlasném akordu s celkovým vyzněním. A povedlo se. Nic extra, ale paráda. A tak z radosti nad tím výběrem jsem se úplně utrhla ze řetězu a vybraly jsme brýle ještě jedny. Nápadnější. Ty už jen na dálku….pěkně jsem se rozparádila :o)))) ale co! Kdy, když ne teď?  A já ty nové brýle dobře zúročím, o tom nepochybuji :o))). Jen ta radost!

Pár fotek, co jsem před chvílí nafotila:

holubice zuzi

Našla jsem o víkendu jednu z dřevěných hraček, holubičku, co jsme vyráběli s bývalým manželem. (Nezbylo mi skoro nic)

 tricko b a z praha

Tohle je výsek z darovaného pražského trička od Kash a Kainis.

knihy co bych chtela precist 111

Tři knihy,co plánuji přečíst. Ale jde to ztuha, nějak se nemohu začíst … a nemám ani moc času. Ale zatím jsem si udělala vždy čas ve středu na filmový klub v televizi. Karneval, Pornografie a včera Zvětšenina. K tématu kino se vrátím. Tak dobrou! Vaše zuzi. A nedejte se!

 Posted by at 21.32

  12 Responses to “Pro maličkou parádu &.”

 1. Ahoj! Podařilo se mi nějakým zázrakem zakonzervovat nemoc a zatím je to dobrý. Zajdu si pro klíče od chaty, nakoupím pár vod na pití, vezmu spacák a vyrazím. Teda až zítra ráno… Ještě nevím jestli sama nabo s Honzou. Ozvu se pravděpodobně až v neděli večer nebo v pondělí. Tak se tu mějte a hezký víkend. zuzi

 2. zuzi,……tak si to užijte!!!

  P.S.
  Takhle to tričko vypadá pěkně hnusně (ale není to fotkou, hihi)..

 3. Užívejte a hlavně ve zdraví. Mám chřipku jak poleno, tak vím o čem mluvím :-))))

 4. Užívejte a hlavně ve zdraví. Mám chřipku jak poleno, tak vím o čem mluvím :-))))

 5. Martin Fahrner je spolužák mojí maminky z vysoké školy. Taky ho mám rád… Doktor Vinnetouologie je da best… škoda, že teď v Norsku schovával tu ženskou a patří do té šílené sekty, která je zapletená do, jak to novináři nazývají, “kauzy Kuřim”…

 6. Ahoj zuzi, tričko je krásný, holkám se povedlo! Holubičky jsou kouzelný, hodily by se mi jako dekorace do mého obydlí, mám tam takové úžasné dřevěné police 🙂 užij si víkendík se synátorem!

 7. Kash: Tričko je náhodou krásný, budu k němu nosit khaki sukni a bundu a ty nový boty z Budějic. Takový triko jsem právě potřebovala. Dík za přání :o)
  Jenn: Taky dík za přání, doufám že nemoc zapudím, ale nechce se vzdát docela …
  SFD: Sune, znám autora zatím jen z knihy o které píšeš, tahle bude obdobná. Té kauze nerozumím. Nechápu, jak někdo může jakkoli zneužívat bezbranné děti, je to odporné a slabošské.
  Ještěrka: Triko má moc hezký dekor a navíc děvčata nešetřila a použila ten nejkvalitnější materiál… díky, jsem na ten víkend zvědavá, ach jo …

 8. Hele Zuzi, spolužák Fahrner maminky sluneční svobody mě pobavil…:-)) Musím se jít juknout kolik Fahrnerovi je, ale tipuju, že 40 mu asi ještě nebylo…:-))Kafka je výbornej…začni jím…:-)))Tričko hezký a představ si, že nejzajímavější na noční Praze jsou mrouskající kočky…:-)))

 9. Ahoj Zuzi, zase uz choroba? na me taky neco leze, ale obavam se, ze pricinou byl hodokvas v asijske restauraci v tydnu.. od te doby jsem nejak mimo svou kuzi.. no, uvidime.snad to bude dobry!
  a tesim se na ty tvoje bryle, cos vybrala!
  hezky den lex

 10. Zatím všechno dobrý, až na mě. Od pátku ležím a potím se, ale už se to láme. Zůstali jsme doma a docela to šlo. Vlastně to šlo o moc lépe než předtím. Volala jsem před chvílí do pasťáku (lidový název pro nejstarší ústav tohoto druhu v Čechách – U dobrého pastýře) a mluvila s Honzou. Jeho nálady kolísají, je emotivní, ale nyní byl zřetelně šťastný, že se slyšíme a že dopadlo všechno dobře. Tak já zase jdu do lože, na chatu pojedeme za 14 dní& To už také asi budeme vědět kam z pasťáku. Snad vyjde to co bychom byli rádi aby vyšlo ústav s půlročním kurzem keramiky a papírem na to. Ale to musí být všechno u něj v pořádku& z.
  Ahoj Léňo, Kafka je těžký čtení, začala jsem Třetím přáním, jsem v půlce… mrouskající kočky … to je tady u nás na vesnici slyšet každou chvíli, tedy když je jejich čas….
  Ahoj Lexulko, tak mě to dostalo a naštěstí ještě než jsme odjeli do tý syroviny bez vody :o) Doma se marodí dobře .. z.

 11. Ahoj zuzi, ……jdu se podívat, jestli seš v pořádku. No tak sláva (teda až na tu chřipku, že?)!

 12. přestávka na čajAhoj Kash! Dík za návštěvu, teď jsem se vybatolila z pelíšku a zase tam lezu, tohle vypadá na pořádnej zákus. Nechce se to pustit, béééé :o) zuzi

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient