Pro 012007
 

a taky co kolik stojí

 kupy

Kupy. Minulou sobotu je nakupil Honza. Když není co kouřit, shrabe se i zahrada. Ode dneška ale už jsou minulostí. Byly přemístěny na bývalý bramborový záhon, kde už jedna kupa trůní od časného podzimu. Obvykle suché listí pálím … traduje se totiž, že listí z ořešáku nezetlí, no a já mám na zahradě sice ořešák jeden, ale listí ještě ze dvou od sousedů. Letos jsem nestihla kupy včas podpálit a později už to nešlo. Měla jsem strach, jestli se pod ně nezazimoval nějaký ježek. A tyhle nové čerstvé jsou mokré jako hnůj, ty nezapálím… tak půjdou na jaře stejně do kompostu. Bude to experimentální kompost. A ukáže se co je pravdy na tom zahrádkářským mýtu o ořechovým listí!

zajic

Co jsme doma dva, mám velmi málo volného času. Existuje tu nepřímá úměrnost. Čím méně mám volného času já, tím více ho má syn. Nějak nestíhám, přestože jsem neustále v jednom kole a jsem čím dál víc unavená. Jeden klad to má – večer jsem tak hotová, že usnu sotva si stačím zahřát přikrývku. A už se ani po půlnoci nebudím…
Občas si člověk musí udělat radost. Koupila jsem si v sekáči nové rukavice. Myslím, že jsou úžasné a cena neuvěřitelná – 20,- Kč.

paleto

Městské paleto za 48 Kč. Koupila jsem si ho při své poslední návštěvě v Ústí nad Orlicí. Nosím k němu červenou minisukni a černé punčochy.

sala

Nenakupuji jen z druhé ruky. Tahle šála mě okouzlila včera za výlohou u Chalupníků. Myslela jsem si, že jsou to vlastně šály dvě. Naštěstí to byla jen jedna. Ale stála 10x více než to černé městské paleto (vím to, protože jsem si ji dneska musela koupit). Tomu se říká paradox!

potisky

A tohle je kniha Potisky. Koupila jsem ji dceři k Vánocům a nestála mě vůbec nic. Náš dodavatel byl dobře naložen a mohli jsme si vybrat dárek. Zaujal mě tento titul, dcera ostatně něco podobného sháněla. Rozhodla se před jistým časem, že se naučí batikovat trička. Už jich má doma na stovku a každé jiné, to víte, batika … včera jsem se ale dověděla, že musela ta trika a ty barvy schovat. Mnohé z nás to známe. Když jsme v jiném stavu, zaskočí nás nejen chutě, ale i nechutě. Mně bylo špatně z masa a dceři je prý zase špatně z tý batiky.

ruzova lahev

Musela jsem ji mít! Nová růžová korunní jemně perlivá s příchutí kiwi a zeleného čaje. Růžová se líbí nejen ještěrkám … zuzi

 Posted by at 19.55

  5 Responses to “Co je nového”

  1. zuzi, no hlavně jsi ve spojení s Korunní zapomněla na tu všude opěvovanou sukralózu, che che… mmch jsem před chvílí přesně tuhle kiwi a zelený čaj dopila… jsem si hned říkala při pohledu na tu ještěru na lahvi, že je to nějaká provokace 🙂

  2. sukralóza???? to mi zase něco uniklo … snad to proboha není nakažlivý …

  3. Ahoj Zuzi,ty si sikovna zakaznice!:-)
    taky obcas neco vyhrabu v sekaci:-) je to mnohem lepci, nez v zasilkovem obchode!!!:-D

  4. Sekáče to je moje!

  5. Ahoj zuzi,……pěkně ses nám rozšoupla! *smíích* Taky bych ráda nakupovala v sekáči, ale když já tam na sebe nikdy nic nevyhrabu!!!!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient