Říj 182007
 

Mám takový zvyk. Stále si zapisuji na malé podlouhlé papírky nějaké úkoly. Krátkodobé, dlouhodobější a dokonce celoroční vize. Jinak než vize to nazvat nemohu, protože to jsou spíš sny než reálné plány. Na celoroční je ale čas celý dlouhý rok. Dnes jsem objevila při úklidu a likvidaci starých papírků rok 2006 a zjistila jsem, že jsem z osmi "vizí" uskutečnila jen dvě. A ty nesplněné jsou stále nesplněné. No, to to holka vedeš, řekla jsem si, ale mám teď jinou radost. Že si sice docela pomalu ale dlouhodobě proklesťuji tím hustým a trnitým lesem cestu k Honzovi. Tady mi toho času, energie a vypjatých emocí, které jsem budování a pročišťování vztahu věnovala, není líto. Pomaličku pomaličku se vyjasňuje a já se stále učím jak vzájemně vycházet. Kupodivu se jedná i o obecné věci. A vlastně vidím, že tu vůli máme oba. I když občas nastanou chvíle, kdy si myslím, že je to všechno předtím" nanic, jak se situace vyhrotí. Ale pak se to zas zklidní a trochu posune. Alespoň tohle.
Děkuju všem, co mi věnují své myšlenky a svůj čas, vy víte. pomáhá mi to. zuzi

 Posted by at 21.13

  6 Responses to “Staré papíry”

  1. Caf Zuzi,ja na tebe myslim casto a drzim ti hlavne palce! a ty ukoly jsou bud nepodstatne, nebo je nekdy dozenes!:-)

  2. Ahoj Lexulko, plácám se v tom na všech frontách začínám to brát vážně nebo se v těch restech utopím… a dík.

  3. hm, u těch tvých nesplněných úkolů asi neplatí, že když je necháš dostatečně dlouho kysnout, udělají či vyřeší se samy, co?

  4. To teda né Ještěrko, já to vždycky musím odedřít sama!

  5. Jéé, Zuzi, já dělám něco podobného, jen nepoužívám podlouhlé papírky :o) Manžel mi někdy říká, že už bych si měla, s těmi svými seznamy, dát obklad na hlavu ( chicht ).

  6. Iv, tak ty seš taky takovej blázen… těší mě, maucta…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient