Říj 142007
 

 dravci na bidylku

Už dávno si myslím, že to ochranáři přírody někdy přehánějí a hlavně ti enviromentalisté. Ale co jsem spatřila minulý pátek na autobusovém nádraží ve Vysokém Mýtě, to už opravdu přesahuje meze chápání. Oni tam umístili bidýlka pro dravce!!!  Ke každé zastávce jedno!!! Zatím jsem je viděla jen na polích … Nebo, že by dravci v poslední době využívali pohodlí MHD? Svět je jeden velkej blázinec! zuzi

bidylka ve vysokem myte

 Posted by at 21.10

  12 Responses to “Blázniví ochranáři”

 1. no, to je jasný Zuzi, že tam nebyl v okolí žádný holub, viď? Nezodpovědní cestující, tam svačí a drobí…a spousta nevinejch holubů, pak končí pod koly autobusů a i jinak zdržují dopravu…tak proto ty bidýlka pro dravce…jen ať se přestěhujou holoubci do centra…tam je většinou pěší zóna a tudíž bezpečno!!!

 2. Lenko, prostě TY TO MÁŠ V TÝ HLAVĚ SROVNANÝ!!!

 3. Zuzi,me to spis prijde, ze nekdo potreboval hodne trubek, aby mel do reformy neco do foroty, tak to zabradli upizlal a tyhle torza tam nechal na semeno:-)

 4. No … a taky je možný, že je to nějaká postmoderní instalace … nevím, proč mi přijde tak legrační to tvoje” někdo potřeboval hodně trubek” myslím že hodně takových trubek potřebují zhusta cikáni, ale proč ušetřili ta bidýlka? Možná, že byl mezi nimi nějaký enviromentalista… a zabránil totální devastaci.

 5. Já bych spíš řekl, že buď za a) někdo neměl co dělat a příšerně se nudil, nebo za b) někomu hráblo. Možná obojí…

 6. A ještě Aleko … jsem ráda, že taková obyčejná fotka tak rozvíjí fantazii bloggerů…

 7. Hej, ten autobusák znám. Připadá mi hrozně kouzelnej, když jedu kolem, jen nevím proč (úsměv)… asi vzpomínky…

  Jinak SMRT ENVIRONMENTALISTŮM!!!!!!!!! Ať žije zdravý rozum…

 8. SFD, docelas mě překvapil, že to zde znáš a jak tak koukám, tak jsem ty environmentalisty napsala blbě! A matu tady veřejnost! Ještě žes zašel a napravil to. Dík.

 9. zuzi,stačí spát prostě jen MENTÁL… víš jak (mrk).

 10. … vím jak :o) psát :o)

 11. Jedna nula (úsměv).

 12. …no, já myslím, že to je jedna jedna :o)))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient