Zář 302007
 

Tak jsem doma, a dovolená byla lepší než jsem očekávala. I když počasí bylo nestálé. V Maštalích si to prostě užívám vždycky, ale tahle první podzimní" byla jiná než ty letní. Maštale se vylidnily a já si mohla užívat samoty, ne tedy že bych se na ni nějak těšila, vždyť jsem sama" skoro pořád… Poslední dobou je to ale se mnou jiné. Tíhnu zde k lidem a poznávám raději vesnice než ty lesy a skály. Však už to mám tady mnohokrát obejité a znám kdejakou stezku a skálu, a tak nyní raději brouzdám po polních cestách nebo jen tak podle mapy kudy mě napadne, spíš kulturní krajinou než tím lesem. Přišlo to tak nějak nenápadně, vlastně jsem si to uvědomila dodatečně. Tu změnu priorit.

Ale né zase že bych se lesa úplně vzdala. Mám několik pěkných podzimních záběrů, jen co si koupím nový kablík, uvidíte ty krásy… nebudu to ale tentokrát brát den po dni, ale tématicky … houby, zvířata a jejich život (mloci, kočky, kačeny a jiné …), úskalí a výhody samoty, výlety, pátrání po smyslu křížů na skalách, lidská obydlí, příroda, Nové Hrady – lidé, domy, hřbitov, obchod a překvapení! dvě neobvyklá setkání se zajímavými lidmi. Včetně nahlédnutí do interiérů jejich chalup. Máte se tedy na co těšit. A já to nevydržím, prozradím, že jsem byla na návštěvě u sochaře …. a viděla věci nevídané …
Dnes jen tak povšechně bez fotek. Chtěla jsem ještě jednu kapitolu Honza, ale na to si asi založím někde na periférii samostatný anonymní blog, tady o těch neuvěřitelných věcech psát už nebudu. Jsem z toho jelen a asi budu co nejdříve potřebovat osobního psychoterapeuta, aby mně pozdvihoval ušlapávané sebevědomí a sílu to všechno přežít. zuzi

Abych nezapomněla. Nakreslila jsem konečně 3 dárečky pro úspěšné klikače. Toska, Mirka ze Sněžníka a Klokana s tyčí, ale Klokana prosím, aby mi sdělil adresu.

 Posted by at 20.12

  11 Responses to “Maštale konec září 2007”

 1. Ahoj Zuzi,to je dobre, ze sis to tam krasne uzila! uz se tesim na Tve fotky!! hezky vecer!

 2. Dík Lexulkoza přivítání. Po tom týdnu jsem se sem těšila. :o) také přeju hezký večer!

 3. Ahoj Zuzi, to bude asi nějaká mýlka, mé klikací úsilí v posledních letech není na patřičné vrcholové úrovni :-). T.

 4. KukučAhojky ženo, hele, že ty nás schválně napínáš…:-))tak se taky těším na ty fotečky….
  jo a co se týče synátora, tak tady je psychoterapeutickej spolek jako vyšitej…to se klidně vyžvejkni…ne že by jsme ti nějak zvlášť pomohli, ale to psychoterapeut taky ne a my ti za to aspoň ušetříme prašule…:-))) Znáš to, kdo říká: To by moje děti nikdy neudělali! je prachobyčejnej lhář a nebo nemá děti….:-)))

 5. Tosku, ale kde!!! To jsou všechno tak strašně starý resty, že už ani nevím kdy to bylo, ale já na to nezapomněla. Jsou to takový moje přenošený děti :o))). Ty to nechceš? To mi je líto, je to EL…. :o)))

 6. Čau Lenko, napínám, ale neplánovaně, kabel se válí neznámo kde v lese … na Honzu založím nový blog, stydím se to tady zveřejnit. Napíšu ti.

 7. Ahoj Zuzi,to se asi jednou musí stát každému. Já když nevěděla kudy kam, tak jsem se také vrhla na další blog, pěkně jsem si tam zablbla! Ale pak jsem ho zbaběle smázla.

 8. Vítej zpátky,……ztracená zuzi *úsměv*
  Těším se: na fotky

  Ptám se: jaký kreslení, Ty kreslíš?

  Radím: vyser se na novej blog, hoď to sem, stejně se práskneš, má cenu dělat jinej blog?

 9. Báro, Kash…Včera je včera a dnes je dnes. Svítí slunce a já se nebudu brodit v … žumpě, když mám ještě hlavu v oblacích z té dovolené. A tak nejdřív ty hezké zážitky a pak proberem ty průsery, třeba to nebude tak horký.
  Jsem příležitostný výtvarník, který ještě svůj talent nerozvinul. Vyfotila jsem co jsem nakreslila na chatě pro Klokana, Mirka a EX LIBRIS pro Toska.
  UA už mám nový káblík, takže mohu stahovat :o)))

 10. “…Jsem příležitostný výtvarník, který ještě svůj talent nerozvinul..”
  zuzi, to je příslib!
  P.S. v tom druhém blogu nebyla žumpa, tak bylo krásno, ale Kash má pravdu, stejně jsem se na to pak vybodla, ale nejdřív jsem se pár lidem také práskla *smějík*

 11. Ach jo, Báro, nevím jestli ještě něco rozvinu :o))), raděj bych dělala něco s někým… myslím, že jsem si myslela, že na tom druhém blogu bylo to … víš tamto jak jsi psala, to o lásce… žumpa mě tedy nenapadla. :o)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient