Zář 092007
 

Pochmurny podzim

Pohled od zbožnovského rybníka k Lažanům 

Před chvílí jsem četla u londýnské spoon text, který se mi svou atmosférou moc líbil. … Dovolte jen konec textu, tu poslední větu …..

"Nedockala jsem se babiho leta ale skoku od veder do zim, posledni tejden jsme stravili az na par vychazek indoors, nesklidili jsme hrusky, uvarila jsem si jen ostruzinovy dzem, stravila dost casu na internetu, presto nelituju ani jednoho dne a zvykla jsem si i na to odhaneni much a boj s mravenci a komarem, vecne stekani maminejch psu-hlidacu, a jsem pripravena zavrit za sebou dvere a jit dal."

Jsem připravena zavřít za sebou dveře a jít dál …  TAK NA TĚCH NĚKOLIK SLOV TEĎ HODNĚ MYSLÍM. ZUZI

 

 

 Posted by at 21.02

  8 Responses to “Pochmurný podzim”

 1. zuzi,Spoon jsem zatím nečetl, ale po tomhle začnu, díky.
  Počítám, kolikrát jsem za sebou zavřel dveře. Vždy to byla rána, která byla dlouho slyšet…Teď se zase chystám prásknout dveřma, ale tentokrát ruce neposlouchaj srdce… Asi je to dobře.

 2. K fotce – vidíš, jak je podzim hezkej
  Ke dveřím – já zabouchla jednou a nelituju. (ale v jiné situaci než ty)

 3. Aleko, ty se chystáš prásknout dveřma?, divím se, jak tak čtu zdá se mi všechno jak má být?!
  Kainis… to je pěkně smutná fotka, ale i ten smutný podzim se dá vychutnat, když nejseš na procházce sama a můžeš se chytit za ruku, přitulit a občas něco nedůležitýho prohodit a tak … zabouchnout dveře se dají za ledasčím … těch možností je víc …

 4. moc hezké, taky jsem zavítala ke Spoon a je to moc zajímavé, hlavně pro mě, která skoro nevystrčí nos z našeho města.

 5. Dík Olino, já čtu taky Spoon moc ráda, no ještě že je internet, jinak bychom o své existenci vůbec nevěděli. Píšu zdá se nějakou hloupost, ale pro mne je to nepostradatelné, já totiž taky moc necestuji a když- tak za nejbližší humna.

 6. haha, tak “vecne stekani maminejch psu-hlidacu” mě dostalo… musela jsem si to přečíst třikrát, abych pochopila, co tím autorka chtěla říci :)) já že furt, kam ty psi tekli…

 7. Jo, tak já zase pro změnu musela teď hodně zapojit svůj sexy mozek, abych pochopila tebe, ale po chvíli se to opravdu podařilo ! :o)))

 8. zuziViděla jsi Forrest Gump? Tak můj život je přesně jako ta bonboniera. Ale tohle je na dlouhé vyprávění nad skleničkou vína, ne na blog (úsměv)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient