Zář 022007
 

Předpokládám, že jste také vstali do hezkého slunného dne. Zatím jsem toho mnoho nepodělala, tedy nenapracovala. Jen se spíše tak rozhlížím a bloumám a přemítám a v duchu sestavuji seznamy, na co nesmím zítra rozhodně zapomenout. Bolí mne trochu hlava, ale jsem plna odhodlání si ten hezký den užít. To znamená u mne třeba vyrazit přes les do Luže. Do léčebny, do parku a do cukrárny. Ale ráda bych přemluvila i Honzu. Nechce se mi dnes vůbec jít samotné. A nikdo jiný nepřipadá v úvahu.

Také jsem si dnes ráno seřadila vpravo zde seznam oblíbených. Z jisté nostalgie jsem část seznamu nechala v původní podobě. Muris až Vojtěch Plachý. To jsou ty moje nejstarší vzpomínky a s těmi prosím hýbat z nostalgie nebudu. Ale čert věř mé paměti  :o))),  no něčeho se člověk ale chytit musí. Pak jsem své milé srovnala podle abecedy a pár jsem vymazala, ačkoli k nim stejně chodím číst. I komentovat. Ale někdy si říkám, jestli jim je to vlastně příjemné. Když jim tam chodí na návštěvu jistým způsobem nevyrovnaná hysterka s občasnými sklony k lascivním prohlášením . A tak k nim budu chodit bez papíru. Doufám, že jsem ale nesmázla někoho omylem. Ještě to projdu  :o).

Dnes snad konečně dám dohromady tu slibovanou velkoformátovou svodku anebo také ne. Mám už dlouho v plánu sem opsat něco z mé osudové knihy Norské dřevo a také jsem našla tento týden v Reflexu ještě jeden paralelní textík na ono téma. Láska. A tak možná tohle. Ještě nevím co zvládnu. Teď jdu dělat řízky a žehlit. A vezmu si růžový prášek. Ale ještě   pustím to co jsem dlouho neposlouchala a nějak jsem si na to před chvílí vzpomněla:

 

http://www.youtube.com/watch?v=iocjuW2gyd0

zdraví zuzi

 

 Posted by at 10.49

  16 Responses to “Předpokládám”

 1. zuzi,Norské dřevo mám právě rozečtené a je to velmi dobré čtení.

 2. Taky jsem dnes měla řízek k obědu.Nálada zatím nic moc,tak snad procházka lesem mi jí zlepší.Vyrážím na houby….Tak se měj líp než já a čauky.

 3. My taky vyrážíme……ke kamarádce na kus řeči, a hlavně tam vezeme našeho psa mezi její psy, aby ho trošku srovnali do latě. Zuzi (i vy ostatní), hezkej den jo?

 4. Aleko: jsem moc ráda, že se ti líbí…
  Jenn: já nakonec zůstala doma, podívám se k tobě, jestli budounějaké úlovky..
  Kash: četla jsem u tebe nebo Zuzky, že se tam chystáte. Slyšela jsem o tom zvířecím psychologovi, ale myslím o koňském… tak si říkám jako pokaždé když slyším o něčem zbrusu novém… jak jsme se dříve bez toho mohli obejít… ?

 5. Taky to tady dnes ušlo.Bylo sice chladněji, ale slunečno a houby rostly. Něco se suší a něco se zavařuje. Tedy ovšemže ne samo ,-) trochu jsme tomu pomohli.

 6. Dnes bylo vážně moc hezky. Pozvala jsem babi a dědu na houby. A před chvílí jsme ještě grilovali :o)

 7. Gombo, to ti teda závidím, já zase seděla doma. Příští víkend už na nikoho spoléhat nebudu!

 8. Iv, to jsi měla hezkou neděli. já ani nemluvím, jak to u nás proběhlo. Poslední dobou se mi nedaří opustit barák, ale já na to příště vyzraju. Půjdu sama.

 9. Zuzi,……naše kámoška není psycholog, my jí tak říkáme, protože je chovatelka (z lásky, ne na kšeft) a umí to s psama, že jí zobou z ruky. A zná různý triky, dneska bylo školení, jak odnaučit psa kousat do rukou, tak bude výcvik, hihi.

 10. Kash,Aha, tak to jsem zvědavá, jak mu budete domlouvat, tohle teda bude zcela jistě zkouška na vaše nervy, když mu to nemůžete říct!!!

 11. hm, neděle, co jsem dělala v neděli? a jo, ten průšvih s dopravou 🙂

 12. Ten text si pamatuju, slintala jsem předem úplně nadarmo …

 13. jsem rád, že jsem nevypadnul 🙂

 14. A žes měl namále :o))))))) … to víš, jak to chodí, nejlíp se tohle dělá o nás bez nás, Klaus by mohl vyprávět !!!

 15. snad jsem nebyl pryč tak dlouho :-)))

 16. dlouho … to je relativní pojem :o), někdy stačí den a nezůstane kámen na kameni!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient