Čvc 142007
 

Zkouším Mozillu Firefox, Honza ji přeinstaloval, tedy vlastně vrátil do původního nastaveníne nefungovalo mi totiž už delší dobu vkládání – Ctrl V…  a včera ve snaze to opravit se to po…..   ještě víc  :o))). Teď budu uklízet, vařit a prát, ale odpoledne, tedy záhy po poledni půjdu přes les do Luže. Na zřícenině hradu Košumberk bude divadlo. Loutkové divadlo. Jdu sama, dva lidé mi vybouchli. Nejdřív Milada a pak Honza.

Škoda, že nikdo koho tady znám nebydlí blízko, hmmmm, určitě se nepletu  :o), nechce se mi dnes jít samotné, ale že někdo bydlí blízko ještě neznamená, že by se mnou dnes šel přes ten les  :o)…. Zuzi

Jo, a hrají :

F I M F Á R U M
Úprava a režie: Jiří Šilhán
Loutkový soubor JULIE a spol. je tradičním účastníkem Kulturních lét na Košumberku a patří mezi jeho zakladatele. Inscenace známých pohádek jsou vždy velice pečlivě propracovány v herecké, loutkoherecké a zejména pak hudební složce. Nepostrádají nápad a vtip. Zcela ne zanedbatelné je pak osobité zpracování loutek a celá scénografie inscenací. Členové souboru při svých představeních vždy velice zdařile zaujmou jak dětského, tak i dospělého diváka.
sobota 14. července 2007 v 15 a ve 21 h.
nádvoří hradu Košumberk

 

 

a zase musím vkládat v IE, nepomohlo to!

 Posted by at 9.47

  4 Responses to “Krásný den &”

  1. místo ctrl+c, ctrl+v jde používat staré ctrl+ins, shift+ins
    je možné že klávesovou zkratku ctrl+v sis obsadila pro jiný, nedejbože smazaný zástupce na ploše, “chytré” wirdows si to přesto furt pamatují.

  2. já bych bývala šla, nebýt tak daleko 😉

  3. lední brtník …Tak to chodí, když má počítač dva pány. Syn měl nový a odpravil ho. Tak chodí na můj starý. Má větší odvahu než já vrtat se v programech. A také je to drzý a krutý spratek – chvílemi, tak setrvávám v pasivní rezistenci. Ostré a přisprostlé slovní půtky jsou na nic, když mu nepodám důkaz…. to není stěžování ale fakt. Tyhle domácí války nesnáším.

  4. Ještěrko, tak to je škoda, včera mě to v tom vedru samotnou nebavilo …

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient