Čvc 102007
 

Kdysi dávno jsem hledala NĚCO a jak to tak bývá, objevila něco úplně jiného. Tuhle roztomilou definici blogu a blogera. Myslím, že na ní určitě něco bude. I když zrovna já třeba do tohohle rance nespadám …

 

Charakteristika

Blog je specifický druh internetového deníčku – mladí, krásní a úspešní lidé zde píší, co se jim dnes stalo, s kým se rozešli, kdo je pomlouvá a co píše jiný blogger

 

Charakteristika

Blogger je označení člověka, který má na internetu svoje vlastní místečko, trucovnu, kam píše svůj veřejně přístupný deníček -blog. Je několik druhů bloggerů …

 

 

zdroj: Sewaski!  

 

a vůbec, jsou tam i jiné zrůdnosti

 Posted by at 22.09

  18 Responses to “Co je blog a kdo je to bloger”

 1. Se do toho rance jistojistěnapasujeme všichni. Mladí, krásní, úspěšní. Jinak bychom se přece veřejně nechlubili, no ne?
  A s nikým jsem se dnes nerozešel.

 2. Gombo,v podstatě máš pravdu. A já jsem se také dnes s nikým nerozešla, možná proto, že zrovna nebylo s kým …

 3. Zuzi,to není špatný start do nového dne 🙂 …mladí, krásní a úspěšní, nebo taky free, cool, young alias frikulíni! Obávám se, že asi fakt patříme do jiné definice?
  Jo a díky za tu spršku ohlasů :-)). T.

 4. Tosku,jsou rána, kdy se opravdu tak cítím … Ale je jich čím dál tím míň … :o) – ještě ale není všem dnům konec, ne????

 5. :-)))si mě pobavila! Jestli to tak má být, tak jsem, pro změnu ZASE, výjimka potvrzující pravidlo :-).

 6. Irena…na tebe není “kolonka” :o))))) jsi originál!

 7. Definice bloggeraSakra! Už jsem si na chvilku opravdu myslel, že jsem “mladý, krásný a úspešný”, než jsem se probral ze zasnění. Ale … JO! Jsem krásný, jsem mladý, jsem úspěšný! Asi o tom začnu blogovat. Jen se bojím, že pak už ke mě na blog mebude chodit vůbec nikdo 😀

 8. Aleko …musím se smát, když si představím, že bych zašla zítra k tobě na blog a tam by se naparoval a tokal někdo jiný. Není změna jako změna …

 9. Až z netu se musím dozvědět, jak jsem krásná, že jsem mladá a hlavně “cool”…..Život je přece tak krásný. 😉

 10. Jenn. Inspirovala jsi mě, musela jsem si to několikrát přečíst. Kdo opravdu jsem. Mám totiž hluboký splín. Ale na mě to sakra vůbec nezabírá!!!!!!!

 11. zuziBeru to jako výzvu. Zítra ráno se na mém blogu bude naparovat a hlavně tokat – někdo jiný 😀
  Já vím jak jsi to asi myslela, ale některá změna být musí, i když není ani trochu příjemná. Pro toho, kdo se mění i pro jeho okolí.
  Ale s tím naparováním a tokáním na blogu to myslim na beton vážně 😀
  MSF (omlouvám se Janově za ukradnutí téhle zkratky, ale chytla mě)

 12. Aleko,to jsem tedy zvědavá co vymyslíš … doufám, že ta “cizí” zkratka je jen velmi dočasná, nezkusíš vymyslet něco svého, třeba MFD … atd… :o)

 13. zuziAno, mám projekt naprosto nové zkratky. Bude to Zkratka zkratek, revoluce ve zkratkách. (mrkací smajlík)
  Co se týče MFD – co by to mohlo být? My fucking day? Mírně frivolní dáma? Malá feferonka dřžkuje? Ještě mě napadá Mladá Fronta Dnes, ale to už jsme se dostali do žumpy, tak ven z ní.

 14. Aleko,tak už jsem si málem myslela, že jsi v té kapli obrostl mechem a vida – máš projekt! A jaký!, mrzí mě, že jsem na ty zkratky zkratek nepřišla sama. Jen doufám, že mě ty tvoje zkratky nebudou tak iritovat jako to MSF nebo MFD. Někdo si něco laskavého nadosmrti přišije ke jménu nebo tak něco, třeba srdíčko nebo kytičku a časem to vyčpí a ta urputná setrvačnost pak nudí … MFD jsem myslela tu žumpu jak píšeš :o)

 15. zuziAle ovšem, že jsem obrostl mechem. Mech já vždycky rád. V kapli to ale nebylo, tam byl jen mech na zdech. A v hlavách některých návštěvníků. Teď jsem ale krásně “omešen” a užívám si svěží zeleně na mém jinak celkem nudném těle. Ach!
  S tím srdíčkem – někdo si ho přišije ke jménu a nechá si ho dokonce rozsvítit nad svym dočasným bejvákem. Jen se bojím, co tam bude pulsovat příště. “Neviditelná ruka trhu”?

 16. Ty jsi omešen?Z toho jsem teda unešen! (-a)
  Píšeš o pulzování … hned mi vytanul na mysli ten pekelný stroj z Vynálezu zkázy, ten tedy pěkně pulzoval … vzpomínáš? To by bylo taky pěkný divadýlko…

 17. Jo vzpomínám… Nerad se pouštím do off-topic diskuze a tak mě včas zaraž (já jak se jednou rozjedu…), ale myslím, že Vynález zkázy nad Pražským Hradem za dob panování pana profesora je VELMI DOBRÝ NÁPAD.
  Omešen je můj nejčerstvější lingvistický patvar, ovace prosím mailem, ať se mohu po večerech kochat a mé ego stoupat do výšin (znáš to – jsem pyšný namyšlený páv :D)

 18. neboj Aleko, včas tě zchladím nebo zpražím? Vyjde to nastejno!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient