Čvn 272007
 

co je nejlepší proti stresu?

Řízená demolice

Předevčírem i dnes se vždy navečer objevil doma syn z Ústí.  Poprvé si zapomněl doma některé učebnice na odevzdání ve škole a podruhé si zapomněl 4 učebnice na odebzdání ve škole. Dnes navíc mi oznámil, že mu někdo ráno ukradl peněženku se všemi doklady a nejen běžnou sumou peněz. Navíc ode mne totiž obdržel částku na zaplacení pokuty, protože si přecvakl lístek do MHD. A když se TO zaplatí do deseti dnů, tak to stojí méně. Říkáte maličkost? Součet všech maličkosti v souvislosti s potomkem mi už začíná přerůstat přes hlavu. Proto mě v nejbližších dnech zde nečekejte. Letím do Madridu. Na tohle je totiž nejlepší pořádná demolice!

 

 ŠPANĚLSKO, MADRID

Manažeři španělského hotelového řetězce NH Hotels, který se chystá na kompletní přestavbu jednoho ze svých starších hotelův centru Madridu, vědí, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. K demolici dosavadního hotelového zařízení si podle agentury Reuters přizvali vystresované madridské podnikatele. Ti tak budou mít podle vedení firmy jedinečnou možnost luxusní relaxace s palicí v ruce, kterou si mohou běžně dovolit pouze celebrity. Firma NH Hotels si pochvaluje, že ušetří a ještě získá publicitu.

Protože je však o zařazení do demoliční čety mezi podnikateli velký zájem, 30 vyvolených byznysmenů budou vybírat psychologové. Vybraní šťastlivci dostanou velkou palici a budou mít dovoleno rozmlátit zařízení ve 146 pokojích včetně oken i některých zdí.

Demolice se má uskutečnit 3. července.

 Zdroj:  lidovky.cz   

 Posted by at 21.02

  18 Responses to “Jedna z absurdit dnešní doby”

 1. Zuzi,já jsem myslela, že tam budeš vedoucí přes Semtex z PU a vedoucí odpalovacího týmu.
  Klučinovi je třeba začít stříhat škrtit) ekonomickou pupeční šňůru; pokuty vyřeš návratnou půjčkou.
  MSF a hezkou dovolenou.
  P.S. Čím víc mu dovolíš, tím více bude zkoušet, zlatíčko.

  Když se moje zlato nechal dobrovolně okrást a ukradnout nový mobil, jaskotala jsem vydatně a na další mobil čekal 2 roky.

 2. JanovaNe, ne, jedině s pořádnou palicí :o)
  Mladej bude makat a pokutu splatí, už vlastně 2x… díky za přání :o)

 3. Dělání, dělání,
  všechny stresy zahání,
  dělání, dělání je lék…

 4. Story s peneženkou se tady opakují každé 3-4 měsíce. Nepomohla by (mj.) např. kapsa se šňůrou na krk? Vešly by se mu tam peníze, mobil, vše by měl řádně na očích.. :-).
  Hezkou dovču! T.

 5. aTeo… ano, dělání je na všechno, a tak místo dovolené syn zůstává doma a jde na brigádu už od pondělí. Je na mě pohlíženo ze strany rodiny jako na macechu, jen zeť mi údajně fandí, ale já už … atd…

 6. Tosk… díky za přání! … Šlo by udělat ledacos, kdyby nebylo tolik nadutosti, neochoty a nechyběla pokora a slušnost. A trochu empatie. Už i mně začíná docházet.

 7. Tak se opět našla prázdná peněženka, s doklady a bez peněz….a touto zprávou končím s tímto tématem, přijdu si jak obehraný kolovrátek. trapně.

 8. pokud mu po několikáté někdo něco prý ukradl, potom chodí úmyslně mezi zloděje a jen ti lže. 16leté dítě že si přecvaklo lístek mhd? přece není slepé a sklerotické, tak proč zase lže a neřekne že zásadně jezdí na černo? pokuta na místě stojí míň než nějaké správní řízení, proč ji nezaplatil?
  to všechno je vážné, protože vědomě pracuje na tom, aby u vás doma začala zvonit policie, trestně už je odpovědný.
  celkem ho nechápu, že má zřejmě nulovou sebeúctu ani neumí počítat. všechny takové podvody jak se dostat k penězům, vymámit je na vymyšlené důvody, vysomrovat je z někoho pod hrozbou zmlácení na intru – je to pohodlné, ale nevyplácí se to. asi chce dobře vypadat před spodinou, kterou většina lidí opovrhuje. na kom chce parazitovat až bude mít přes 18?
  moc se ti tu do toho montuju, dám si oraz.

 9. [7] ty si připadej normálně, nejsi ten kdo způsobuje škody.
  mizím.

 10. 🙁Tak k tomu nemám,co dodat… všichni tady (i ty) mi mluvíte “z úst”.
  Bohužel- jestli teda junior nekecá, znám případy, kdy se to tajilo, a pak přišel po letech exekutor.
  Hele, do Madridu jedu s tebou. Budu to brát jako poznávací zájezd a když si vzpomenu na “trafikanta”, tak někomu ukradnu palici a také si praštím :-).

 11. Irena, zuzi: holky, vemte mě s sebou 🙂 s palicí jsem moc šikovná a pár důvodů k zuřivosti se u mě taky najde…

 12. brtníku,děkuju moc za věcný pohled bez obalu. To je to co mi chybí – střízlivý pohled. To mi pomáhá, protože já to nevidím v souvislostech. Stále ho podvědomě omlouvám.

 13. Irena, Ještěrka …myslím, že bychom byla dobrá demoliční četa. V duchu si to představuji.

 14. zuzi,mě když to čapne, tak nevidím, neslyším… bych z toho udělala hromádku sutě a střepů :-).

 15. Ireno, musím s barvou ven, tohle není můj styl, to by bylo ale fajn, kdyby stačilo rozflákat pár talířů a bylo by po problému. Mně by nepomohla snad ani demolice ve velkém stylu… ale co mně pomáhá? nejlepší je, když se člověk zamiluje. To jde všechno. nemyslíš?????

 16. 🙂… dyť já jsem teď úplný jehňátko. Ale ten Beran ve mě je, ne že ne :-).

 17. to věřím :o)))však on si tě miláček bude pěstovat, jo ty představy, ó jé… :o)))

 18. To je dobrý :o)A určitě na tom něco je. Já míval nervy nejvíc v pohodě v časech, kdy jsem žil na vesnici a kdykoliv bylo nejen možno, ale i záhodno, jít štípat dřevo.
  Je fakt, že zásoby bývaly vskutku objemné… ;o)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient