Čvn 252007
 

Píšu a píšu. Někdy nesmysly, protože se občas pletu do věcí, o nichž toho moc nevím. Existují komentátoři, kteří se mě nebojí a hned jak mě zjistí, mám to na talíři. Říká se tomu zpětná vazba. Někdy odhalím své bludy i sama. Když to stihnu včas, říká se tomu autocenzura a když ne, tak sebekritika. Nebo pokání. To když má autor blíže k Bohu. Je duchovnější.

 Několik příkladů jsem zde již měla. Pěkně jsem si naletěla například v záležitosti Výpravy na Altaj. Viz text a zde ponížené přiznání  (bylo ale některými blogery velmi kladně oceněno, takže vcelku to zase takový průser nebyl)  

Ale existuje ještě jedna zpětná vazba – zpětná vazba radostná, překvapující, životodárná. No prostě ta, která nahradí i pověstné objímání stromu na Vysočině.

Mám takových zpětných vazeb více. A opět je pomyslně rozděluji na dva druhy.  Jsou to jednak kontakty se zpřízněnci, s kterými si t¨zde děláme vzájemně virtuálně dobře. Občas proskočí nějaký milý dáreček, důvěrnější vzkaz a tak. Toto je ale docela soukromé a tak si to nechám pro sebe.

A konečně jsem u toho, o čem se chci zmínit. Zpětné vazby s překvapením veřejné. Komentáře jsou fajn, ale není nad to být něčím neobvyklým ohromen. Včera a dnes jsem toto zažila. Dva nečekané komentáře, které mě rozesmály svou neobvyklostí. Protože jsou u starších textů, možná jste je nezaznamenali – dám vám adresy.  

Přiznávám…   pro takové komentáře mám velkou slabost. zuzi

 

[18] Jaromír Válek

https://rozvedena.blokuje.cz/530460-kurz-zachazeni-s-pumpou.php

 

[15] Klokan s tyčí

https://rozvedena.blokuje.cz/544442-splneny-sen.php

 

 Posted by at 20.49

  8 Responses to “Zpětná vazba.”

  1. tak klíšťáková píseň je hustá :)) taky mi sem tam někdo přispěje k nějakému starému článku… třeba textem: fffjdkfkdktk. Potěší, že? 🙂

  2. Hustá …už jsem si ji poslechla několikrát, stojím u pultu, stříhám, vrtím se do rytmu a zatím si mohu i pobrukovat, nikdo tu není :o)… fffjkd … zajímavý komentář…

  3. Tak se mi taky dostalo zpětné vazby u odkazu na pařeza z Vysočiny. Nečíst to tady, vůbec jsem nevěděl, kolik mých fejků je v té Necyklopedii… 😉 A nejenom poblitici.
    http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Cibule

  4. Taky jsem si všimla Teo, já jsem si myslela, jestli v tom nemáš prsty, docela se mi to líbí, je to lepší než Pozitivní noviny :o)

  5. Z Pozitivních novin mě pro nízkou míru pozitivity vytěsnili… 🙂

  6. Žes tam vůbec lezl! Určitě jsi se zkazil právě tam! Všeho moc škodí…

  7. Totéž si jednou budu říkat o Bloguje.cz… :)))

  8. Nevadí, dokud člověka stále baví měnit své hračky, je to dobrý….

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient