Čvn 172007
 

kdo jste ještě neviděl

http://aktualne.centrum.cz/video/?id=92965

Vím, že se to nemá, ale pro tohle mám pochopení.Však už mě ten pořad trochu lezl krkem. Tak málo akční to bylo. Hudba masová, aby nikoho neurazila a stále stejné obrázky. Jen málokdy si někdo přivstal a přišel zamávat, ale to bylo tak všechno. Často jsem myslela na to, že nějaká skupina secvičí spartakiádní výstup a předvede ho před těmi kamerami, ale nikdo se k tomu neměl. Až teď. Výbuch. No, ve výsledku to tak moc vtipné není, ale je to NĚCO! Něco se tam dělo. Ale současně je to i v pytli. Ti hovňousci začali s takovým kalibrem … kdyby se tam třeba kolektivně svlékli nebo něco tak, tak by to byl lepší vtip a kluci z Kavčích by se tak nelekli. Te´d už si to budou hlídat. Ale! stejně nezamezí tomu, kdyby se chtěl před tou kamerou opravdu někdo třeba svléknout. No, i když, nevím, asi je to dost daleko, tak by to zase takovej vodvaz nebyl … zuzi

Tak mě ale napadlo, jestli to ale není nějaký reklamní tah ČT, aby se jim zvýšila sledovanost. Pokud jsem měla možnost slyšet názory, tak si tenhle přímý přenos pochvalovali jen skalní intelektuálové, jak si při tom prý odpočinou a zarelaxují. A těch zase moc není!

 Posted by at 18.48

  20 Responses to “ČT2 Panorama”

 1. Já na to nekoukám, ale kdybych koukala, lekla bych se.-)

 2. Slyšel jsem to nejdřív v rádiu a celé dopoledne pak uvažoval, jestli to má být správně “ztohoven” nebo “stohoven”. Bohužel nefungovala ani jedna.. T.

 3. Lorrain,já se nelekla, mně to bylo podezřelé. Jako když přijde do TV studia junta se samopaly , naruší vysílání a vstoupí tam s vlastním pořadem :o) já bych raději ten striptýz

 4. Tosku,já se tam také nedostala, jako by se po tom webu slehla země, ta atomovka zasáhla zřejmě jejich centrálu :o)

 5. zuzi,u Panorámy ráda snídám a zrovna když se něco děje, tak si klidně spím. Až mě to zamrzelo! S tou akčností máš pravdu, já pořád,co mi tam chybí.

 6. No…on by takovej malej výbuch ČT asi prospěl. Ale muselo by to být na Kavčích horách…

 7. Sem divná… 🙁Já na ten pořed ráda koukám, před tím něž někam vyrazíme, náladovka. Ale denně kvůli němu nevstávám ani neutíkám z práce :-). Tak to jsem ještě v normě, že jo?

 8. to Lorrain: něco podobnýho udělali v ČST před cca 15 lety, možná si to pamatujete: do studia naběhnul terorista (hrál ho V. Marek) a držel jako rukojmí Máňu Tomsovou

 9. Báro, to je tedy pech, po tvé mnohaleté trpělivosti … :o(
  aTeo, opatrně s tím, aby to nebylo po vejbuchu ještě horší…
  Ireno, máš to dobrý, že víš, kde se dobře naladit, já to zatím nezjistila…
  Loupák: Tak o tomhle jsem neslyšela, to se musela Maruška leknout…

 10. Marie Tomsová – Atentát na hlasatelku

  Po skončení studia na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy jsem nastoupila do prvního zaměstnání. Jenže ze slibované zajímavé práce se vyklubala šedá rutina, a proto když byl vyhlášen konkurs na hlasatelku, neváhala jsem ani minutu. A pak už jsem najednou seděla před kamerou. Měla jsem tuhle práci moc ráda, ale pokud bych měla říct, co se mi při vzpomínání na ni hned vybaví, je to jedna zvláštní situace, která mě doslova vyděsila. Ukázala mi totiž, jak moc dokáže televize lidi zmanipulovat. Bylo to myslím v roce 1992, když režisérka Jitka Němcová hledala do své inscenace Taneční zábava skutečnou televizní hlasatelku. Šla jsem na konkurs a ten jsem vyhrála. Scénář mi pak předepisoval ohlásit inscenaci tak, jak bych ji ohlásila ve skutečnosti. V tu chvíli mě ale ve studiu přepadl herec Vladimír Marek. Až později se na obrazovce objevila zpráva o tom, že nejde o skutečné přepadení, nýbrž o součást inscenace. Jenže to už do televize volaly stovky lidí. Většina diváků si myslela, že jde o skutečné přepadení, a mnozí z nich mi pak nemohli odpustit, že jsem je takhle mystifikovala. Brali to ode mě jako zradu a někteří mi neváhali napsat dokonce výhrůžný dopis. To byla velká zkušenost.

 11. [10] To si pamatuju… náš táta byl na infarkt… hele, já byla tenkrát -náctiletá, a to jsem v 92 už nebyla, to muselo být dřííív :-)))

 12. zuzi,no jak kdy :-). Vono když je psáno Harrachov,a pak Liberec a vidíš jen šedou mlhu a ani nepoznáš, že “už jsou jinde”, tak s tou náladou to taky není nic moc :-).

 13. Irena: bylo to někdy duben-květen 92, já byl eště náctiletej taky a kousek sem ten večer viděl, věř mi

 14. Věř Loupákovi Ireno, říkala mu to sama Máňa a Loupák její svědectví zaznamenal na věčné časy – viz výše :o))))

 15. Ireno, to věřím, že to nenaladí, když je zataženo. Vzpomínám také na přenosy, kdy se jen mění titulky a všude je stejně šedo. Ale alespoň se tam něco děje … něco jiného.

 16. taneční zábavabyla na programu F1 ve čtvrtek 19.3.1992 ve 20:30

 17. Loupáku??? tys celýho půlroku sháněl tenhle údaj? Já na tyhle komentáře už dávno zapomněla, ale tys za tím neúprosně šel! to je něco teda.

 18. i kdepak, nesháněl, jen že minulej tejden, vyšlo DVD s naskenovanejma Reflexama z prvního čtvrtletí ročníku 1992, kde byly i TV programy, takže sem si vzpomněl a prošel jeden tejden za druhym a tam to našel…je fakt, že už to dneska asi vopravdu nikoho nezajímá, ale já mam slabost pro takovýhle pitomosti

 19. aha … taks to dotáhl do úplného konce, vlastně je to docela dobrý smysl … pro “nesmysl” :)… že se k tomu vracím … mám rozečtenýho Kafku na pobřeží. Včera tam byla pěkná věta, něco v tom smyslu že je jedno jakým praporem kdo mává nad hlavou, ale jaký je vevnitř, jestli není prázdný, jestli je citlivý a tak. Tohle si já myslím taky. Nepamatuji si, jak to zní přesně, ale nějak tak…

 20. Taneční zábavaLoupáku, super. Teď to ještě sehnat a hodit na rapid. 🙂 (Ukázka v pořadu 13. komnata Marie Tomsové vypadala dost zajímavě.)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient