Kvě 282007
 

přestože tím vůbec nic neřeším

Syn včera vymyslel, že ho bolí ukrutně hlava. Nejprve jsem tomu nevěnovala pozornost, protože všechno bylo jako jindy televize a PC v permanenci,  ale později až hodně večer mi oznámil, že pravděpodobně ráno nepojede do školy, protože by nebyl schopen ani nastoupit do vlaku s tou bolestí. Mé obavy, že se tak skutečně stane se před hodinou a něco potvrdily.

A tak jsem se rozhodla tomu čelit prací a soukromou protestní hladovkou. Nakreslím Ještěrce mandalu a vypleju záhony. V pátek nastupuji do zaměstnání. Je to můj poslední týden na marodce. A mám za sebou první ranní emotivní výbuch syna. Nevěřím mu, že mu něco je. Syn je rozhořčen a zase usnul. Jsou chvíle, kdy bych použila s rozkoší metody sester Mauerových, ale vzhledem k fyzickým okolnostem bych pod těmi schody skončila nakonec sama. zuzi

 Posted by at 6.35

  8 Responses to “Vyhlašuji soukromou protestní hladovku”

 1. já si myslím, že na bolest hlavy je nejlepší čerství vzduch a toho je při pletí záhonů zatraceně dost, takže toho flákače pořádně zapřáhni a nepárej se s ním!

 2. zuzi,pracuj, ale nehladov. Nikdo to neocení a vyhladovělá budeš slabým protivníkem.
  Ale držím ti palce!

 3. Zkus se zamyslet nad tím, co bylo příčinou rozpadu tvého vztahu s jeho otcem. Ale ne ze svého hlediska. Z hlediska exmanžela, pokud to dokážeš. Tam bude klíč…

 4. Vždycky jsem nesnášel, jak matka dokázala prokouknout, že simuluju… A tak jsem přestal simulovat, ale maminka pořád mysela, že simuluju.
  “Ta noha je fakt divná, fakt mě bolí a nerozhejbu jí. Už na ni skoro ani nedošlápnu.”
  “Tohle známe, za týden ti začíná škola, to rozchodíš. A nehraj to tady, nebo pojedeš do nemocnice, aby se na tebe podíval doktor…”
  …cca půl hodiny…
  “Fakt to bolí, beru tu nemocnici…”
  … cca hodina…
  “Takže ta sádra bude teď chvíli tvrdnout…”

  Víš jak 🙂

 5. Muris: seká zahradu
  Barmanka: dnes opravdu nehladovím :o) byla jsem zákeřně předvolána do práce, kde jsem dostala grilované pikantní kuřecí prsíčko a tři zákusky: ovocný mandarinkový, jahodový a čokoládový řez.
  @Teo: moc mi to nejde, není to vůbec jednoduché. Rozvedla nebo rozešla jsem se po mnohaletém váhání na okamžitý vnější popud. manžel bere za příčinu ten popud, což je to nejjednodušší, ale to byla jen poslední kapka.
  sunfreedom: jsem ve stejné situaci – nevěřím mu. Byl mu shledán zvýšený tlak a potřebuje nové brýle, týden v domácím ošetřování…. :o)))))

 6. Heljse, náš junior není žádnej svatoušek (dnes mě vzbudil po noční s monoklem), ale na migrény fakt trpí od 12i. Pomohlo ranní kafe…
  Přiznávám, že byly doby, kdy jsem mu taky nevěřila… a samozřejmě BYL marod a nehrál to… 🙁

 7. Ireno, stokrát nic umořilo vola … ty neustálé maličkosti, které se valí na skládku …

 8. Rozumím…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient