Bře 312007
 

ztracena nausnice

Jsem v práci. Ještě dodělávám co se dá. Posledních pár dní zde trávím skoro veškerý čas, jako včera… to jsme zde navíc spali" spolu s 12 dětmi….

Je to tady ještě jako na bojišti, ale kolegyně to v pondělí zvládnou. Je fajn, že známe pár lidí ochotných dělat i velmi nezvyklé věci, hraničící s trapností, ne ovšem pro nás – do této Noci s námi jdou i muži, dva spřátelení učitelé (jeden z nich se vlastně připojil sám od sebe, tak ho to vzalo, byl jen na krátko a nakonec zůstal až do třech do rána…), bez kterých by to včera nebylo ono. Byli to hlavní tahouni – nadšení praktici, kteří děti dokáží unést, nadchnout, zblbnout, … ale i my se snažíme :o), ale málo platný, chlapa ničím nenahradíš… . Dokážeme zbláznit i důchodce. Hlásí se nám sami. Letos jsme měli zpracovanou indiánskou babičku, domorodého šamana a němého plavčíka… Je to ztřeštěná celonočním jízda, kdy jsme všichni v neuvěřitelném ajfru a budova, kde se nacházíme a okolí, musí chrlit do ovzduší sloupy energie. Jako ohňostroj… nepřeháním.

Ale to už je za námi a já nyní nebudu 1,5-2 měsíce v práci. Nejedu na Everest, jdu na operaci.

Je to podivné, ale těším se. Už jsem o tom psala. A tak se s vámi na týden loučím. A nikdo za mnou prosím tam nejezděte, chci úplně vypnout od svého každodenního života. A přečíst si Kafku na pobřeží. Schovávala jsem si ho.

A ještě něco … ztratila jsem svoji nejoblíbenější náušnici. Jednu ze dvou. Kdybyste jí někde našli, tak je moje…Ahoj! Zuzi

 

 Posted by at 18.57

  4 Responses to “Našli? Nenašli?”

 1. Tak za týden.Budu se těšit 🙂

 2. Já taky (se těším):o)
  A …držím palce, Zuzi.

 3. byla prý nějaká noc čtení
  mám na to obojaký názor: když nebudou děcka číst, budou z nich jazykoví primitivové, bez zažitého pravopisu, neschopné napsat svůj životopis ani sms bez chyb.
  čtenáři pro změnu přijdou o zrak.
  malé zlo neexistuje 🙁

 4. Ahoj všichni,bude se mi po Vás stýskat, nejen po Vás “co se známe”, ale i po těch “tajemných neznámých”. Zcela jistě na Vás budu často myslet. Vaše Zuzi :o) AHOJ a DÍKY!
  jo, a k Brtníkovi dodávám: myslím, že máloco škodí, jen se to nesmí příliš přehánět!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient