Bře 192007
 

N a S o u d una soudu 1

Tak tohle jsou boxíky pro nekuřáky. 2 + 2 v místnosti a mezi nimi ulička. Kdyby se místo stolů a lavic instalovaly matrace, mohla by se tato místnost variabilně změnit na stylovou noclehárnu. Ještě by to ale chtělo nebesa. Pro trochu toho soukromí…

Účastníci: Zdenina, Zuzi

Konzumace: Každá 1x půllitr Kozel 10° (cena 16.- x 2). Nechutnal mi, proti Gambrinusu byl mdlý, nemělo to říz. Ale tohle je přísně sujkektivní pohled abstinenta.

na soudu 2

Slečna výčepní nás špatně odhadla. Dopíjeli jsme poslední doušky a stavěla nám bez řečí na stůl další várku. A zkoušela nás přemluvit, když jsme odmítly. Byla smutná, ale hoši z vedlejšího kupé ji z té bídy vytrhli. Dali si ještě jedno! Teda dvě!

Doba návštěvy: cca 1 hod

Charakteristika: Tak trochu lepší hospoda na náměstí bez výrazné charakteristiky. Máme to kousek z práce, ale na oběd chodíme raději dál, k J o n á š i. Od té doby co nám přinesli tuhý řízek tloušťky 3 mm a kolegyni se při krájení katapultoval do vedlejšího boxu jsme řekli:  A dost!. U nás jsou zakázány již mnoho let městskou vyhláškou automaty. Zde je ale  přesto zcela nedávno nějakým podfukem umístili. Stejně se ale většina beden často nudí. Vím to, chodím kolem, a je tam zvenku vidět. Okno je bez záclony a závěsu, a tak mi to přijde,  jako když se ve výlohách v pohraničí vystavují prodejné děvy. Tyhle bedny jsou ale cudnější.

Zmiňuji nevycíděné dámské toalety. Štítivě špinavé. Ale těžko mohu porovnávat. Jsou to první toalety, které jsem Na Tahu použila. Zdenina zatím ještě nečůrala.

na soudu 3

Dnes trochu citu…. Zamilovaní v kuřácké sekci. Pán se moc příjemne netvářil, ale protože byl s dámou a chtěl zanechat dobrý dojem, svoje poznámky raději spolknul. Ach jo, taky jsem tu byla několikrát na rande. Jednou za mnou přijel na první seznamovací rande letec na ultralehkém letadle až z Třebíče. Teda přijel autem, a zrovna zde byla obsluha nahoře bez. Ne jedna, ale hned dvě kočky nahoře bez,  a já byla jediná žena v restauraci plné mužů. Kromě těch obnažených číšnic. Cítila jsem se jako nahá v trní, a to jsem byla oblečená!!!!!

Zážitky: Nic moc. A ještě jsem měla krizi, myslela jsem na tu spoustu práce co valím před sebou, a tak jsem byla taková sešněrovaná. Zajímavý byl ale úspěšný pokus o tělesný kontakt jednoho veselého hosta ve výčepu. Když jsem ladila výřez a byla zaujata motivem výčepního pultu, využil mé nepozornosti a silně mě bujaře stisknul na ramením kloubu. Byl to opravdu povedený fórek. Jeho kamarádi a jedna kamarádka se dlouho upřímně chechtali …Zuzi

 Posted by at 18.06

  4 Responses to “Na tahu 3”

  1. Ahoj Zuzi, koukám, že jste se Zdeninou opravdu statečné. Jsem zvědavá na další lokál. Zatím u mě vede Jonáš 🙂

  2. zítra Iv možná změníš svou prioritu. Jdeme k Palcům.

  3. podnikyve Vašem městečku vypadaj útulně zatim všechny, i když já vyznávám spíš ty boxy pro smokery

  4. loupák:neva, já abstinující kuřačka mám pro smokery pochopení … :o)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient