Bře 152007
 

U J o n á š e

Účastníci: Zdenina, Zuzi

Zdenina

Nekuřácká sekce, Zdenina v akci

Konzumace: Každá 1x půllitr Gambrinus 12° (cena 20.- x 2)

Doba návštěvy: cca 1 hod

U J. 1

Pepča točí – kuřácká sekce

Charakteristika: Hospoda na náměstí oblíbená pro svou dobrou a lacinou kuchyni. Celé porce jsou k nesnědení, je legrační pozorovat náhodné návštěvníky, kterým donesou obvyklou porci. Opravdu každý překvapeně zírá na to nadělení. Oddělené místnosti pro kuřáky a nekuřáky, ale volně průchozí, bez dveří. Klenutý interiér. Dámské toalety mají klíček u obsluhy.

U J. 2

Zde se nekouří, a my sedíme o jeden stůl vpravo. Je fajn, že jsou stoly oddělené paravany. Dávají pocit jisté intimity. A klenutí, svedené do sloupu, zase zútulňuje místnost, vymalovanou teplou žlutí v kombinaci s bílou barvou.

Zážitky: Cítily jsme se obě naprosto uvolněně a také hosté byli velmi příjemní. Znám se číšníky, chodíme sem na oběd, jsem tu jako doma. Zeptala jsem se Pepy, jestli mohu fotit a jestli se mám zeptat hostů. Usmál se a vůbec mu to nevadilo. On i hosté byli vstřícní a veselí. Dokonce se mi podle požadavků přemísťovali. Naprostá pohoda a dobré pivo. Útulný lokál…

Zuzi1

Dnes fotila Zuzi  :o)

 Posted by at 21.04

  5 Responses to “Na tahu 2”

  1. kukvidím kulatý foun, celkem slušné fotky: nějaký samsung nebo co to je?

  2. čau!Dík, fotím stařešinou Nikon Coolpix 4500, je na něm pěkné, že se natáčí na kloubu…

  3. Líbí se mi tu čím dál vííííc :-). Tohle je přesně to, co potřebuju před tím, než někam vyrazíme. Jak říká junior: “INFORMACE!!!”

  4. jo, Ireno,kdybyste někdy fakt šli okolo, tak se stavte. Tedy ozvi se, dám souřadnice :o).

  5. Zuzi, tahle hospůdka se mi líbí o moc víc, než ta předchozí. A ta Tvá provokace s jídlem … Něco bych si dala :-). Iv

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient