Bře 142007
 

B e s e d aÚčastníci: Zdenina, Zuzi

Konzumace: Každá 1x půllitr Rychtář 12° (cena 16.- x 2)

Doba návštěvy: cca 1 hod

b e s e d a

Charakteristika: typická hospoda pro štamgasty, pivo, karty. Krásný interiér z bývalé stodoly nahoře s galerií, ale tam nás majitelka nepustila, není v provozu.

b e s e d a 2

Zážitky: Byly jsme středem pozornosti, hrál se hokej a všichni místo na TV koukali zpočátku na nás (nikdy jsme v tomto prostoru nebyly). Přesedli jsme si k nim zády, k obrazovce čelem. Seděly jsme v první řadě. Hrály Pardubice a Znojmo 1:2, odešli jsme se závěrečným hvizdem a odchodem mužstev do šaten. K focení jsem potřebovala sebevražednou odvahu, všichni mě znají. Zeptala jsem se a hned konala. Měla jsem srdce až v kalhotách… brrrrr!

Hodnocení (společenské vyžití): 

Velmi dobrodružná akce, cítili jsme se trochu jako vetřelci, já fotila a Zdenina nedala ani korunu tringelt  (byl tam prý smrad z cigaret, ale měla vyvážit smrad tím focením a něco pustit). To jsem jí nesmlčela. Kladné bylo mírné vzrušení, které celou akci provázelo. No prostě průzkumná výprava.

Pokračování zítra?

 Posted by at 20.58

  5 Responses to “Na tahu 1”

  1. Odvážná Zuzi! Tak jaké to bude asi příště? Iv

  2. Iv, příště jdeme do vlídnější knajpy, tak uvidíme

  3. …a přijdu si spíš ztřeštěná než odvážná :o(

  4. Kouř by mi nevadil (hulím jak továrna),ale ten “hokej” v hospodě nemusím. Vždycky tam byli všichni chytrý, že by mohli jít dělat z fleku trenéra nároďáku :-).
    Ale i tak… hezkýýý.

  5. Ireno,byl to zážitek!!!! a takové 2 knajpy nás ještě čekají. Dnes máme volný den, pokračování zase zítra. A nekuř tolik… :o)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient