Úno 192007
 

přízrak má jméno Valentýn

Zuzi v ohrožení

Myslela jsem si, že svatý Valentýn už mě nemůže ničím ohrozit, protože růžové peřinky s kanýrkama a červená srdíčka s nápisem LOVE  ustupují neuspořádaně barevných vejcím a čokoládovým zajícům, ale dnes jsem se přesvědčila, že jsem úplně v pytli a pravděpodobně ve stálém nebezpečí ohrožení… Šla jsem kolem květinářství a před sklo vidím pestrobarevné sáčky plné lákavých semen a sazenic. Až jsem to spatřila … jako hypnotizována kráčím dovnitř a ukazuji prstem na pytlík: Ten chci. Platím, odcházím, a v ruce svírám pytlík s pučícím oddenkem květiny našich babiček – srdíčkem …. Znáte to také Dicentra – srdcovka. Teď jen, aby to nezašlo, abych to zasadila ve správný čas! Zezadu totiž stojí napsáno: Vysazujeme jakmile to počasí dovolí. No, tomu se říká alibismus! Už i pěstitelé! Lépe bych to nevymyslela. Zdá se, že dnes už nikdo nechce za nic zodpovídat… Zuzi.

a zase je to tady ...

 

 Posted by at 20.06

  9 Responses to “Je to on, je to on, ten démon &”

 1. Zuzi, hlavně dej vědět, jak to dopadlo. To letošní počasí si dělá, co chce.

 2. Ano, věřím že uspěji a zvolím ten správný časbudu to dokumentovat a počítat srdíčka!

 3. Ojoj,se omlouvám, ale to by mi nesmělo přes práh. Já raději bylinky (ty voní taky hezky) a když už květy, tak na kaktusu :-).

 4. Mamko,tak se mi zdá, že nejsi romantická. Zamiluj se, nejlíp bláznivě, a zavoní ti i jiné květiny. :o)

 5. Zuzi,romantická jsem víc než je zdrávo :-), ale jsou kýče, který ve mě vyvolávaj alergický reakce. A tohle je jeden z nich, bohužel.
  Dík za radu, ale ve svým věku už nehodlám nikomu dělat blbce :-). K romantismu nemusíš mít nutně partnera… nám voní nejvíc letní polní květy :-(.

 6. Ireno,prosím tě, já v tom mám zmatky, věřím že jsem si tě nespletla s Helenou, nechce se mi tě oslovovat mamkotaťko, když tak pardon :o. Tak to jsi na tom líp než já, už jsi asi trochu \”dospělá\” a omlácená, ale ještě nejsi otupělá a jsi romantická! To já ještě pořád blbnu a pak brečím a kytky mám ráda přírodní a vyšlechtěné, ale pěstovat je moc neumím :o)

 7. Ne, nepleteš se…U mě každá kytka chcípne… protože nemám čas si snima povídat. A když už, tak jenom “No jó, já vím, že máš žízeň…”. Navíc nejsem ani favoritka řezaných květin… ať si rostou pro potěšení všech a ne pro sobeckou radost jednotlivce. Ale jako dárek, proč ne? Jo, mám to srovnaný v makovici, ale nevím k čemu mi to vlastně je dobré :-).

 8. Zuzi, ty mě fakt dostáváš! Čtu si tvý starý příspěvky, abych se o tobě dozvěděla víc – píšeš opravdu dobře a zajímavě.Moc mě to baví a stále narážím na věci, které mám podobně. Ale tahle srdcovka mě dostala na kolena! Moje zamilovaná, spojená s mojí úžasnou babičkou. Tobě to asi bude jedno, ale já ti to musím napsat. Je pro mě tak příjemné mít kontakt s někým mně tak podobným, i když jen přes počítač a i když vlastně jen jednostraně. Děkuju ti, že to píšeš a já z toho můžu mít radost. Mimochodem – dnes jsme byly s dcerami na výletě v Dřízně a bylo to krásné.

 9. Alčo,díky, že si ty věci nenecháváš pro sebe a napíšeš je. Takhle by spousta myšlenek, pocitů a asociací zůstala v člověku a byla zapomenuta a nakonec s ním odešla, alespoň takhle a na chvíli.. jak tak přemýšlím, dumám a nevím co ve zkratce odpovědět; napíšu něco o sobě a vztazích. Teď ne na tyhle věci nedovedu soustředit a nechci psát jen abych něco odpověděla. Až budu sama doma a myšlenky volnější. Jsem ráda, že jste vyrazily do Dřízny. Až přijede dcera, chtěla bych jim některá navštívená místa také ukázat. zuzi

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient