Led 162009
 

Nečekaná smrt Jana Kaplického zasáhla uživatele internetu na celém světě. Dosud jsem nezaznamenala takovou návštěvnost blogu jako včera. Kromě štamgastů navštívili všichni hosté tento jediný článek, a také dnes, v tuto dobu, je již přečten 130x.

top vcera 15.1.09

Neuvěřitelné… a čtenáři pocházeli z celého světa, nejen z Evropy, v přehledu bylo vykázáno cca 30 různých států i exotických ostrovních…. Jsem opravdu napjata, zda i po jeho smrti bude postaven rejnok" v Budějicích a zelené šapitó v Praze. Přála bych si to. Četla jsem ale pesimistický názor, že Kaplického duch je nenahraditelný a stavby nevyrostou. Přesto věřím, že možná právě tato událost přesune výhybku tím správným směrem.
Včera jsem byla dopoledne doma, u zuzi se konala strategická porada. Poté jsem byla ve stavu rozrušení a místo odchodu do práce jsem volila, jak je u mne v poslední době obvyklé, odchod a uložení do postele. Spím poslední dobou jako mimino a myšlenkám na špatný věci se vyhýbám… Dnes jsem zavolala účastníkům jednání a omluvila se, protože jsem si byla vědoma, že jsem jim všem skákala ustavičně do řeči … a přitom jsem se dověděla malou pozitivní zprávičku. No alespoň něco. Nemusí pršet, jen když kape.
Teď tady sedím u rozsvíceného vánočního stromečku a rozhodla jsem se, že dokud nezačne opadávat bude zde. A klidně až do jara. Ty barevný světla a ozdobičky mě nějak dělají dobře! Vzpomínám se, že jsem kdysi četla o jedné rodince, co přenášela vánoční stromek až do dalších vánoc. Nevylučuji ani to! V této místnosti i přes usilovné topení moc teplo nebývá, tak si můžete klidně tipnout kdy ho odstrojím :). ..
Dnes jsem věnovala celou pracovní dobu inventuře. Opravila jsem inventurní soupisy, odečetla od loňského výsledku odpisy, přičetla přírůstky a byla napjatá, zda se s konečným číslem shodnu budu-li sčítat položku po položce. Jsem ledabylá, a tak jsem si ani numera nepodkládala pravítkem a přičítala tak nějak opticky" … Kupodivu se stal zázrak a já se při sčítání napoprvé sešla s předpokladem. Obě sumy souhlasily na haléř a to je co říci. Mnohdy se součty zápasím usilovně a marně jak Laookon s hady a musím požádat nestrannou kolegyni o pomoc. Ale dnes se zadařilo!
Zítra jsem měla smluvenou schůzku, ale už podruhé jsem odřekla. Dlouho jsem váhala. Po včerejší Radě starších jsem totiž taková nějaká nanicovatá a nemluvná a v takovém stavu bych na karatistu asi příznivý dojem neudělala. No, prostě na seznamování nemám náladu, a tak jsem rande zrušila. Pán byl chápavý, nicméně mi popřál do budoucna vše nejlepší. Přesně jak avizoval : hledám úroveň a nabízím to samé. Oddychla jsem si, rozptýlení nyní opravdu nehledám a kromě toho čekám zítra dopoledne opraváře na tu vrtuli v akumulačkách, co mi zřejmě odešla na věčnost. Dobrou. zuzi

 Posted by at 18.56

  4 Responses to “Smršť”

  1. Budiž vrtuli z akumulaček země lehká. Jen aby opravář zítra trefil správnou velikost, mohlo by se stát, že to přehvízdne, namontuje moc silnou vrtuli a nad čechami se bude vznášet UFO v kachlové (nebo plechové) pixle!!

  2. Bude dalsi rande :-))))
    Chlapu po svete beha 🙂

  3. Jaromíre, čekám ho s tou vrtulí každou chvíli, kdyby byla větší a vyrobil mi vznášedlo, zlobit se nebudu!

  4. Cheorchio, tak jest! 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient