Úno 162007
 

… něco málo…k tématu

Vím, že existuje mnoho vědecky dokonale neprozkoumaných nebo neprozkoumatelných, vědecky nepodložených a přesto fungujících principů léčby, na jejichž mechanismu účinku se vědci nemohou shodnout. Tyto metody nejsou většinou klasickými lékaři uznávány. A přece to někdy funguje!

Mám výbornou osobní zkušenost s celostní = konstituční homeopatií (chodila jsem dva roky s homeopatem, tak to mám z první ruky!) ačkoli jsem byla zcela nedůvěřivá. Ovšem výsledky mluvily za všechno. Ale o tom třeba jindy, spolu s některými perličkami z našeho soužití v souvislostí s tímto oborem :o).

Teď mám na mušce tu urinoterapii – léčbu vlastní močí. Jsem introvertní, ale velmi snadno navazuji první kontakt s neznámými lidmi a během velmi krátké doby získávám jejich důvěru a zájem o hlubší rozhovor. Říká se tomu vzájemné svěřování  :o)….  Ve středu jsem takto pohovořila s jistou paní, která mi ukázala své ruce a nohy. Nemohla se zbavit úporné a rozsáhlé kožní choroby, některými lékaři nazývanou plísní a jinými ekzémem… Byla podle vlastních slov zoufalá. Absolvovala nejrůznější vyšetření, testy a všechno bezvýsledně. Nikdo nedokázal najít příčinu a vhodný lék. Půjčila si v knihovně jednu úplně hloupou knížku .. myslím jednu z těch, které jsou hezké, s barevnými obrázky, tváří se jako odborné, ale jsou to přitom pěkný sra…… Je tam všechno a současně nic.

Tak z toho prý vyšla a během týdne se té hrůzy zbavila. Ale prý mi neřekne, co jí pomohlo. Neřekla to ani manželovi. Tak, to bylo něco pro mne, rychle mi to začalo v hlavě šrotit … to může být jen urinoterapie nebo menstruační krev… Pověděla jsem jí o své zkušenosti z mládí, kdy mne stejně zázračně vyléčila jistý zvláštní druh bradavic právě ta krev. Měla jsem jich na celých ploskách jak naseto a už jsem sjezdila kdeco a kdekoho. NIC!. Až kosmetička v Poličce nám s maminkou důvěrně poradila. Bylo to neuvěřitelné … ono to zabralo. A na tuhle paní zase zafungovala urina, užívaná zevně. Takže … já jdu do toho také. Objevila jsem na pravé tlapce asi před 3 měsíci kuří oko, jež se ukázalo později být bradavicí. Zaříkávání zatím nepomohlo    :o) a ani agresivní náplast na kuří oka nedokázala pomoci, a tak od zítřka jdu na to. Přečetla jsem si v té jednoduché knížce, že právě na bradavice je moč účinná, prostřední proud ranní moči při prvním močení zachyťte do pohárku a pomocí vatové tyčinky potírejte bradavice. Denně opakujte s čerstvou močí. Tak co říkáte, nezkusíte to též? Proto postup popisuji podrobně … Každopádně jsem připravena podat svědectví … Zuzi

Doplněk k tématu:

Obraz Maxe Klingera Močící smrt, který vznikl okolo roku 1880 a text přibližující malíře a jeho dílo

 Posted by at 23.04

  5 Responses to “Urinoterapie”

  1. Jéjeto je léčba jako od šamana, to se mi líbí. Ale vážně, už jsem o tom taky slyšela. Že bych to na ty bradavice taky vyzkoušela? Za jak dlouho to zabere? Já totiž nejsem moc trpělivá.

  2. Milá Iv,ahoj, jsem ještě v prácí, paní to zabralo na ekzém za týden, já teprve mažu asi 3. den(jéje ..dnes jsem zapomněla :o()tak nevím, ale zkus to, já na to věřím … Určitě je to individuální myslím ta doba než se bradavice ztratí, já jí mám docela rozsáhlou, no ne ale přes celou nohu :o))))). Koláč bude na netu tak kolem sedmé, počítám, ale už musím … Z.zatím…

  3. Zuzi,tak už druhý den mažu bradavice na chodidlech. Doufám, že mi to vydrží až do úplného vyléčení. Dám vědět.

  4. Iv,to je supr :o))… jedeme v tom obě, sakra, teď to bude skoro už vědecký experiment, já taky dnes mažu … včera jsem zapomněla … nepřidá se ještě někdo??

  5. Urina leci a nejen kuri okaSamozrejme, ze to funguje a nejen na to.Leci to i jine a zavaznejsi nemoci.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient