Úno 152007
 

mizející svět skrytých lidských zákoutí…

nalejvani panaka

Havlíčkobrodská nádražka …

Tak tady byl včera textík který jsem splácala jak pejsek s kočičkou když pekli dort. Jojo, tak jsem to smázla a nechávám zde jen výrok Petra Šabacha (bez hlubší souvislosti s uvedenými fotkami) :o) Zuzi

Nedělejte z hospody chrám. Česká hospoda je plná idiotů.

nabidka dne 1

stamgasti

mistecko k odpocinku kdyz neni co delat

nabidka dne 2.

 Posted by at 21.29

  6 Responses to “Nádražky &”

  1. ať žije listérie a baktérie 😀

  2. Pod tu Šabachovu zmínku (tuším že směrem k hrabalovskému stylu a tématu) se s chutí podepisuji. Wachka jsi nepotkala :-)? T.

  3. muris,tos trefila hlavičku na hřebík!

  4. tosku,i tys to trefil! To víš… a ještě jsem tam zapletla tovární haly… a jeden kritik, co se mě nebojí, mi napsal, že plácám pátý přes devátý a … měl pravdu! Tak došlo na výmaz! A Wachka jsem těsně minula, byl tam prý na tlačence :o) a ve schránce jsem měla jen svatební oznámení, tak v pondělí určitě! Z.

  5. schválně jestli to tu najdeš: http://bezdik.bloguje.cz…fety.php
    (pokud používáš třeba ve firefoxu rss komentářů, tak určitě:)

  6. Dík, padla na mě nostalgie z toho… když jsem letos jela do Ústí a zajela IC až do Třebové a tam nasedla do špatnýho vlaku a ocitla se v další stanici … někde na Moravě a tam měla víc jako hodinu času, zmocnil se mě ukrutně stesk za starými časy. Bylo tam nové nádraží. Jak pro panenky a né pro lidi. Sterilní prostředí,všechno takové zmenšené a zfušované na ozdobu nějaké zákoutí s umělými kytkami,z kterých čišelo Polsko a jejich trhy na první i druhý pohled, strašné! Ještě že jsou někde ostrůvky starých časů a nostalgie. zatím.Takovým ostrůvkem byl i bufet v Národní knihovně,když jsem tam před cca 5? lety jezdila na kultivační kurz pro knihovnice. Taky už tam prý není. Něco bych brala, ale něčeho mně je v dnešní době líto. Začíná být nedostatek “lidského rozměru” ve věcech, které mě obklopují,ale nevím, jestli si to jen nenamlouvám….

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient