Led 252007
 

Dnes dám k dobru několik malých zajímavostí z virtuálního světa …

  • Už dlouho jsem se chystala zveřejnit tu zvláštní věc … několikrát jsem zde ( Muris, Radánek, Kyklop) četla seznamy podivných sousloví z vyhledávače – prostě zadání … jsou to neskutečné výrazy, které svědčí o neomezené nebo možná i omezené? fantazii hledajícího … Tak tohle zařízeno nemám, ale zarazilo mne, jaké texty jsou u mne nejčtenější. Prohádala bych … pravidelně každý den se mi objevují v seznamu dvě jistoty: kardinál a len pomali… a některé dny mi dokonce přijde, že si dotyční předávají štafetu….
  • Vzkazy (ne komentáře) … osobních vzkazů mi moc nepřichází … vlastně největší část jich tvoří výměna názorů s jednou slečnou. Pak se mi dvakrát ozval jistý sprosťák z jisté malé moravské obce. Ale to je nárazový návštěvník … udeří a na čas úplně zmizí … A pak to nejhezčí … milé vzkazy od neznámých. Je jich jako šafránu, ale nečekala bych jich víc. Vážím si jich moc, je krásné, když někdo neznámý udělá ten krok a napíše jen tak, neznámý neznámé pro radost … Takové vzkazy jsem dostala dva. Ten poslední 13. ledna a ten první někdy před rokem … na můj nyní vymazaný blog. Zajímavé bylo, že to byl podle přezdívky jogín a reagoval na jemně erotický text … Mezi tím nic… Ne, vlastně jo … loni mi přišlo tajemná PF na mé pohlednici, tedy tajemná proto, že byla anonymní …. ale to se tak trochu nepočítá, protože si myslím, že autora znám   :o), ale jistotu.. jistotu člověk nemá nikdy   :o)
  • A ještě jedno překvapení … po korektní rozlučce a po více jak týdnu se mi ozval povedený léčitel s lakonickou sugestivní zprávou: Chci se s tebou pomilovat, pozvi mě, třeba jen na to. Hmmmm, slevuje chlapec. Vždyť si už chystal kufry …
  • Dnes jsem objevila pro sebe vyhledávač JYXO, našla jsem ho v Mozille vpravo v roletce a zdá se mi na první pokusy lepší než Google. Ten tip mám nenapadně od Brtníka, jinak bych to nezkusila. Jsem na jisté věci konzervativní, a možná je to chyba. Zuzi a dobrou noc.
 Posted by at 21.34

  One Response to “Svodka”

  1. nápad …Když jsem psala tento text, napadla mě jedna zvláštní věc … a já jsem objevila právě před chvílí tvář toho neznámého, co mi poslal ten milý lednový vzkaz… no, není to fascinující?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient