Led 172007
 

Dnes jsem v práci ráno vykonala jen základní zabezpečující činnosti a odešla na náhradní volno. Byly jsme domluvené se Štěpánkou, že se zase sejdeme. Seznámily jsme se loni na podzim v nemocnici a kamarádíme se.

Plánovala jsem mohutné pohoštění, ze kterého nakonec sešlo a Štěpánka byla ráda. Přečetla si na blogu co se na ni chystá … tu avizovanou zeleninovou roládu se studenou smetanovou omáčkou prý nemusí a sladké už vůbec ne. Také se ani netkla rohlíčků z odpalovaného těsta plněných pařížskou šlehačkou, ale! ocenila domácí chlebíčky s vlastnoručně vyrobenou pomazánkou.

Takže jsme povídali, seděli u PC a probírali Štěpánčiny zážitky ze seznamovacího serveru. Ona totiž právě včera po několika problémových zážitcích zrušila tam svůj profil … nejprve zážitek se seriózním mužem neutrálně četujícím, jež jí nabídl pohled svojí webové kamerky trochu níže … (ano, je to to co myslíte) a pak ti tradiční bezdůvodní sprosťáci …  Já jsem jí zase povídala o podivném léčiteli a opět jako vždy jsme vzpomínali na virtuálního L. Štěpánka ho totiž viděla. Přijel za mnou do té nemocnice na návštěvu. Hmmm, toho přízraku se jen tak nezbavím… ještě jsem se neodhodlala ani vyměnit tapetu na PC, kde je vyfocené jeho autíčko na našem náměstí. Je to fotka z jeho první návštěvy v našem městečku –byl zde inkognito a nasával atmosféru města kde žiji a pracuji, mluvil s lidmi. Jen MNE tehdy nekontaktoval   :o(… platonik jeden … naši korespondenci rušit nebudu, je příliš krásná. Až budu stará babka, budu si v ní číst a fantazírovat. Teď se tím už ale opájet nebudu. DO PYTLE!!!!

Dnes večer jsem také já vymazala svá data a upřesňující informace na Seznamce. Snad až se oteplí, zasvítí slunce a zavlaje vlahý jarní vítr, obnoví se i můj kladný vztah k seznamování. Nějak mne to přestalo v posledních dnech brát. Ozval se léčitel a zapomenutou šálu mi nepošle. Nechá si ji prý na památku …. fetišista.  Jestli ji přesto chci zpět, mám si prý pro ni přijet do Prostějova. Mrzí mě to, byl to krásný neobvyklý kousek ze sekáče, jak jinak – originál, který nikde neseženeš, ale ať se s tím tedy v tom Prostějově omamuje, když mu to udělá radost. Zdravím Moravu a svůj falešný perziánový šál.  Zuzi

 

 Posted by at 21.11

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient