Pro 192006
 

Předčasné vánoceJsem zde. Ten dokument se mi sice líbil, ale protože mám ráda Vávru, jinak bych měla nějaké výhrady … ale myslím ne tak podstatné.

Navazuji na předchozí text. Miroslav mě fakt překvapil, je jinak velmi opožděný, na nic nespěchá a některé záležitosti spolu řešíme roky, no není divu při té naší periodicitě psaní. On prostě nikam nepospíchá, ač by mohl, není zrovna mladý… ale je velmi aktivní. Seznámili jsme kdysi se na nějaké seznamce a aniž bychom prošli fází zamilovanosti, stali se z nás výborní kamarádi. No kdyby nebyl ze Sněžníku, tak řeknu, že je Brňák … však víte, jak já si na Brňáky potrpím… my jsme si povahově velmi blízcí a oba jsme to vycítili. Máme spolu společné knížky a půjčovali jsme si vzájemně knížky. To on mne před lety poslal poprvé knížku Norské dřevo zapůjčenou v děčínské knihovně a já mám už několik let u něho zašantročenou jednu knihu…. nemůže ji najít… ale ty knihy to je vedlejší produkt. Hlavně jsme oba jsme takoví trochu extrovertní samotáři a milovníci přírody.

Tak ten balíček od Mirka přišel jak na zavolanou … byla tam spousta krásných překvapení a v ruce psaný dopis, který začíná tak hezky ….. Milá Zuzanko …  Mirek je v důchodu a konečně včas zaznamenal, že budou vánoce … poslal mi nejen postrádanou knížku, ale i svůj vlastnoručně nafocený kalendář a krásnou novoročenku a dlouhý dopis. Je to moje dnešní náplast na bolavou duši, která marně doufá až do sebezničení … no, ne až tak, jen to hezky drásá, ta slova … sebezničení …

Ale o tom mizerovi už psát nebudu.  Zuzi.

darecky pokupe

Tak, vážení, tohle všechno je MOJE!!!!

Kosik na snih / Miroslav Emmer

"Košík na sníh" a omluvte neostrost,

fotím totiž bez blesku z volné ruky, je to měkkčí, ale někdy neudržitelné…

 Posted by at 21.36

  4 Responses to “Přesýpání nálad podruhé”

  1. sebezničení … krása …

  2. Macho, známý dekadent … sebezničení … to je jen póza přece … nadechnout a být …šťastný – to je smyslnější.

  3. no, už mi nepiš!

  4. Lidé se scházejí a rozcházejí & jsem impulzivní a někdy nadělám víc škody než užitku, proto jsem sama v soudech o druhých opatrnější a snažím se pochopit & no, jestli jsem tě zklamala, promiň, nejsem stroj. nebudu ti psát.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient