Pro 172006
 

a intimní pohled …Znáte to??? No, že nejlepší dárek je ten vlastnoruční. Poslední svetr jsem upletla před 3 nebo 4 lety Pepovi z Teplic Lázní. Letos jsem měla také nutkání na svetr, protože jsem zamilovaná, ale pak jsem slevovala na čepici a šálu a nakonec jsem neupletla nic. A udělala jsem dobře, nechtěl ani náramek (připomenu … že prý se nechce nechat spoutat…), syčák, natož si představte kdyby dostal ode mne svetr s CHOMOUTEM… no co by na to řekl, ten poeta???

Ale, já letos dostanu vlastnoruční dárek od syna. Už mi i ho půjčil, abych se potěšila s nim. Je to batikované triko, tak se podívejte. Už teď!, po vánocích se tady bude chlubit kdekdo a kdečím a tak už jsem s tím raději vyrukovala dnes, abyste se pokochali už teď, kdy má každej dárky ještě schovaný v almaře. Každej kromě nás. My víme všechno.

vanocni batika

Syn si objednal 4 CD (jsou už na cestě, pamatuji si jen Indy a Witch, a to ještě proto, že má na ploše stažený s nimi rozhovor z rádia Wave a já ho právě poslouchám jako kulisu, a teď jsem si ještě vzpomněla na Neurobeat? a pak už nepamatuji..), já si objednala 2CD Jiří Bulis Works, (vydal ještě jednu, no tu si přepálím už vím odkud…je nedosažitelná). Tedy objednávám si zase zajíce v pytli, ale to 2CD stojí jen 350 Kč, přímo od Wolf Records.

No a ještě syn mi prý koupí něco v prodejně Orient. To něco je prý šátek palestina. V duchu jsem se zarazila, ale jen tak trochu. Překvapil mě s tím výběrem. Ale co, tak ho budu nosit… bude se mi hodit k černé bundě. Je to klasika.

Přikládám intimní pohled do mého šatníku. Jsou tam 3 nejzajímavější modely z naší poslední dobrodružné výpravy s dcerou do sekáče. Možná vás zarazí ten tygrovaný model vlevo. Tak to je KOUSEK. Vypadá velmi komediantsky, ale nenechte se mýlit, … je to úžasné, vynikne až když si ho obléknu s černými kalhotami do zvonu. Kdo viděl mě v tomto obalu, dává mi za pravdu. Zuzi.

bluzky zuzky

 Posted by at 22.22

  3 Responses to “První vánoční vlaštofka”

  1. úžasné ako niektorí ľudia vôbec nemajú problém s tým, komu čo … ja ešte stále nič nemám a navyše do štvrtka nad tým ani nebudem mať čas rozmýšľať … som zvedavý, čo za tie 3 dni potom vysrstím …

  2. Macho, u nás se říká – vyvrbím, no to vysrstím je určitě něco moc podobného. Tak ti přeju ať tě políbí jéžíšek a vysrstíš dárky, nad kterými budou ti tví miláčci dokonale žasnout …

  3. nj … dokonale žasnúť budú … ale z úplne iného dôvodu ://

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient