Pro 042006
 

tajemných bytostí z vesmíru a můj avatarTak jsem doma z piva. Nepožívajíce skoro vůbec alkoholu, jsem mírně opojena a hlavně stimulována. A tak jsem také byla velmi udatná a udělala jsem krok, kterého možná budu trochu zítra litovat … napsala jsem e-mail virtuálnímu, aby mi poslal zpět darovaný náramek, který nechce nosit, protože by ho svazoval.  Pro mě mají věci duši, a ten náramek darovaný z lásky byl vlastně darovaný dvakrát, má dvojitou … sílu lásky. Zdá se vám to legrační nebo snad nadnesené?, no to mi vůbec nevadí. Jsou nepoznaná tajemství která tušíme, cítíme, vnímáme jejich vibrace, ale vysvětlit neumíme … no – tenhle náramek mi poslala pro virtuálního dcera. Přivezla dva podobné mému synovi a mně se líbily. I požádala  jsem ji, aby mi poslala také jeden takový. Neměla vůbec chuť mi vyhovět,  zná totiž důvěrně peripetie našeho podivného vztahu … a nezúčastněným pohledem vidí více než já …, ale udělala to nakonec kvůli mně. Máme hezký vztah.

No a uznejte, takový zářič pozitivní energie se má někde povalovat v šupleti u toho pro koho nic neznamená nebo být lhostejně věnovaný kdovíkomu? To prostě nejde, a tak jsem si o něho prostě dnes večer napsala.

Hádanka – avatar

Nevím , ale zdá se mi, že ke starým příspěvků na jakémkoli blogu se málokdo vrací, a tak myslím, že než ta záležitost zestárne, vrátím se k ní sama. Můj čerstvý avatar … dávala jsem před pár dny hádanku z jakého obrazu jsem si dovolila svévolně vyříznout svoji pečeť zde.

Hádanka byla pravděpodobně těžká pro toho, kdo se zajímá o výtvarné umění trochu okrajově, těžko poznat z malého výseku, přestože celkový obraz byl jen o proužek vlevo větší … ale neovlivněný soutěžící si zase mohl klidně zadat do vyhledávače obrázků slovo sluníčko a za chvíli by věděl (ostatně také já jsem zvolila stejnou metodu, když jsem hledala nějaký vhodný motiv) … Obraz se jmenuje Sluníčko a jeho autorem je český malíř Mikuláš Medek (1926 – 1974).

 Myslím, že obraz Sluníčko není pro tvorbu tohoto malíře právě typický. Nejvíce publikované jsou jeho obrazy namalované  Viz Wikipedie :  na přelomu 50. a 60. let minulého století, kdy  dospěl k abstraktní malbě. Výsledkem toho byly tzv. preparované obrazy z barevných hmot, uspořádané do podoby plošných symbolů, racionálně rozložených barevných útvarů. Později promítal téma základní otázky smyslu života člověka přímo do barevné hmoty svých, originálními technikami vytvářených obrazů (emaily, apod.)

Takže hádal pouze Macho a ten neuhodl… velmi slabá účast v soutěži …

slunocko od mikulase medka

Dnešní překvapení

Před chvílí jsem se dívala na bilanci dnešního dne… a mám oči navrch hlavy. Nejsem obvykle mediální hvězda, ale dnes si asi tak mohu říkat a dokonce mohu použít přívlastek mezinárodní. Možná meziplanetární … Totiž:

 Ze 45 dnešních návštěvníků jsem se zde já vyskytovala 13 x. Dnes zde bylo tedy 32 neznámých osob.

Některé milé osůbky tu byly několikrát – odečítám 8 duplicitních návštěv a vychází mi 24.

A ze skutečných 24 hostů bylo 6 cizinců – Německo, USA, Brazílie, Izrael, Slovensko, Slovinsko a dva ….. – nebyli identifikováni – soudím, že mne tedy navštívili mimozemšťané – nejvíce pravděpodobný se jeví Aštar a jeho flotila vesmírných lidí. Jsem fascinována a děkuji VÁM.  Vaše Zuzi.

 

 Posted by at 22.25

  10 Responses to “Vzácná návštěva”

 1. Byl jsem zde. Aštar.

 2. ahoj zuzi, koukla jsem na novy prispevky na bloguje (abych vedela v jaky spolecnosti se ocitl ten muj dnesni, cerstvej) a narazila zas na tebe. Dlouho jsem tu nebyla tak mne potesilo zavitat do relativne ‘znama’. S tim darkem s tebou souhlasim, taky bych nechtela aby my osobni veci nebo darky skoncily svuj osud nejak smutne. Medka bych taky nepoznala, poznala bych tak Medu Mladkovou, kdybys sem dala jeji fotku, kdysi jsme pro ni delali neco na projektu Sovovych Mlynu.
  Mej se pekne, dobrou noc

 3. a co Hradistní? 🙂

 4. spoon: dík za návštěvu,ráda tě tu vidím. I dnes nelituji, že jsem si mu o dárek napsala. Nikdy mě nenapadla spojitost s Medou Mládkovou a Mikulášem Medkem … podívám se někde, zda jsou spolu spřízněni … vida, mají i stejný monogram … Meda Mládková je silná osobnost, takových žen není mnoho. Žena,ale má v sobě něco z muže.

 5. muris: Hradištní patří do kolonky “milé bytůstky” :o)))

 6. popletená Z.pletu dohromady jablka a hrušky … Meda a Medek … zdá se, že stále nekoordinuji … jsem já to ale popleta …

 7. Jo…zaslechl jsem, že v Aštarově harému se uvolnilo jedno místo. Budeš mít takové hezké satanistické číslo 666. Blahopřeju!

 8. a teoNenám problém, mám to nastudovaný, a doma mám i tištěnou verzi s názornými obrázky :o):
  http://lidovky.zpravy.cz/sex-v-kosmu-ma-radu-prekazek-d1g-/ln_noviny.asp?c=A070519_000163_ln_noviny_sko&klic=219409&mes=070519_0

 9. A sakra,to nebude žádná sranda…

 10. To ne,hlavně pro muže :o), naše role je pasivní.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient