Pro 022006
 

a soutěžJe víkend a je doma syn. Tak se moc u počítače neohřeju.  Proto jsem si včera užívala dlouho do noci a pročítala různé blůčky. I objevila jsem něco nečekaného. Avatara od Muris … krásný a unikátní kousek, kdo ho ještě neviděl…, odkaz nemám, protože nepamatuji v tom blogovém chaosu, kde jsem na tu raritu narazila (je to pirátské logo kdo nevíte).  Sama jsem v tu chvíli zatoužila mít také svou charakteristickou pečeť zde. 

A tak i já jsem si vyrobila svého Avatara a podařilo se mi ho umístit tam, kam si ho zde všichni dávají a kam asi patří.

A dnes mě napadlo ještě něco … moje značka je vytvořena výřezem z obrazu jistého díla jistého malíře. Objeví někdo kdo je původcem a jak se obraz jmenuj? Úspěšný znalec obdrží ode mne dárek k vánocům. Zuzi

 Posted by at 11.03

  6 Responses to “Kam chodím pro inspiraci &”

  1. ja by som povedal, že to je od van gogha, ale nechce sa mi to hľadať … a ak nemám pravdu, tak ma snáď nezabiješ 🙂

  2. van gogh ne :o(, je zajímavé, že z toho obrazu jsem ubrala jen malé okraje a větší proužek vlevo … je to docela těžké uhádnout z hlavy …dárek nebude ..

  3. kliknul jsem tu právě kvůli avatatarovi, se mi zdálo že je nový.
    jinak mě vždycky rozveselí tento animovaný http://radanek.bloguje.cz/blogavatar.png

  4. radánka jsem už viděla někde v malém… je to roztomilé…

  5. brum,brum … a vůbec, není ten animovaný avatar lední brtník?

  6. z: je to úžasná plyšová koule, z čeledi brtníkovitých asi ne, to bych musel poznat 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient