Lis 282006
 

Chcete zruinovat za dobrou cenu?

Zase řeším tu postel a promiňte to omšelé téma, ale mně se to začalo konečně týkat

… No to je dost! Před chvilkou jsem to našla, někam jsem ji pohodila. Tedy dobře uklidila. Tu obálku s 30.000. Tu obálku, kde mi Česká spořitelna nabízela okamžitý spotřebitelský úvěr na 30.000 Kč jako dobrému zákazníkovi, který má hluboko do kapsy.

Ráno jsem se nacházela po probuzení v dobrém rozmaru a zauvažovala jsem si, že bych si vlastně moc ráda udělala radost a tu plánovanou novou postel – bytelnou nemanželskou postel s roštem s lamelami a úžasnými novými matracemi pořídila nejraději hned a nečekala až si na ni ušetřím …….  a tak jsem si vzpomněla na tu obálku, jejíž obsah jsem podrobně nezkoumala.

Na člověka se teď před vánoci valí neustále samé lákavé a sugestivní informace co si má pořídit a jaký tarif je výhodný a naopak zase z druhé strany, jaké je to nevýhodné si půjčit nebo vzít zboží na splátky … no, co se mě bezprostředně netýká (ale opravdu bezprostředně) to já teď v tom chaosu prostě vypouštím, abych si zbytečně nezahlcovala hlavu a podvědomí falešnými sobi a různými jinými produkty. Mám omezené mozkové kapacity a tenhle informační šum by mě jen ubíral  místo pro příjemnější vjemy. Kašlu na levnější sms a volné volání o víkendu. Upřednostňuji přímou komunikace z očí do očí.

Zase jsem mimo, tak zpět … k té obálce. Naladila jsem se na novou postel a otevřela ji.

30.000,- za 555,- měsíčně. To by šlo. Jenže … když jsem vzala do ruky kalkulačku, zjišťuji, že mírný obnos budu platit 7 let a zaplatím navíc 16.000,-. ŠOK. To mě tedy nenadchlo. Takže odcházím do městečka podívat se po posteli a matracích a udělám si osobní plán jak ušetřit. Nezbývá než se uskromnit. ( Anebo … znáte to ne: DUM FORTUNA FAVET, PARIT ET TAURUS VITULUM). Zuzi

stesti

Jeden šťavel kyselý pro Vaše i mé štěstí !!!

 

 

 

 Posted by at 9.49

  2 Responses to “No toto&”

  1. to je ještě levná postel! Když jsem zjistila, co stála ložnice mých rodičů “se slevou”, tak jsem myslela, že mě budou omývat ještě přísští rok!

  2. ja sem skromne děvče, mně stačí jen nová postel – festovní s optimální matrací …

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient