Lis 062006
 

Už před pěti dny

Zdenina je kamarádka z dětství, vdala se do Itálie. Jezdí sem za maminkou, ale znovu jsme se skamarádily až letos. Její maminka uklízela donedávna ve smutečce a Zdenina chodila uklízet s ní.  No a tam jsme se postupně skamarádily. Vlastně jsem získala po mnoha a mnoha letech kamarádku. Já jsem se celý život bláhově soustřeďovala na muže anebo libovala si v samotě, a tenhle druh kamarádství vůbec nepěstovala. Nějak moc jsem si fandila a udatně jsem hledala ztracený svět lidí v přírodě ….

Až letos jsem udělala průlom. Tak celkově. Vrátila jsem se ke svým celoživotním kamarádům z mládí (tvořili jsme jednu generaci trampských psavců…) a také ke kamarádění s holkami.

Ale k té Zdenině. Před 2 měsíci odjela a dostala moji e-mailovou adresu, ať napíše. No, snad už se to konečně naučila, protože se před 5 dny ozvala, no já se do odpovědi moc nehrnula….

Psala o počasí, o svátku Všech svatých, o mamince, a že brzo přijede a také mi kladla nějaké otázky. No, co je to polenta vím, i když jsem ji ještě nikdy neochutnala, co je s paní P., která si zlomila nohu v krčku nevím, pití piva netrénuji –  špatně mě to naučila, protože své poslední pivo jsem vypila zároveň s tím jejím zde – a slíbila jsem jí, že zhubnu 5 kg, abych byla větší kočka, no a proto jsem se do té odpovědi moc nehrnula, no na to se mě ptala také, jestli jsem to už zvládla, a že to už brzo přijede okouknout.

No, jednou jsem to už zvládla a měla našlápnuto i na větší úbytek, ale jak jsem začala po té nemocniční před a pooperační hladovce zase doma s chutí jíst, bylo vše po 2 týdnech zase při starém … A tak jsem jí to před chvílí napsala, jak jsem dopadla, ale zároveň si dala hrdinně velmi šibeniční termín, abych to napravila.

Já ale mohu hubnout jen tím, že nebudu konzumovat, znám se, já jídlo miluji a tak se do toho pustím zostra, jako s kouřením. Hned nejíst a nesnižovat dávky postupně. A více se hejbat.

Nějak to dopadne. Kdysi jsem četla rozhovor s Mackem, tím fackujícím, tak ten držel jakousi bílkovinnou dietu a za 14 dní shodil neuvěřitelná kila, rozvedený Pomeje zhubl tím, že 2 dny v týdnu nejí a jinak jen občas kuře a suchou rýži. Tak se do toho vážně pustím taky. Zkusím 14 dní zostřeného režimu, ale bude to náročné. Jsem skoro 4 týdny doma a lenivím čím dál více. To bude …..  ách jo.  Zuzi…

 

 Posted by at 8.16

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient