Čvc 182012
 

6. krok – už to není jen o cvičení a až do bodu deset bude stoupat vaše hvězda jen a jen vzhůru

6. krok ke štěstí

  • Ujasněte si  tři věci, které chcete na svém vzhledu vylepšit. Držte se reálných změn, i když máte-li na liposukci nebo na zmenšení poprsí, proč ne? Ale jinak stačí: zhubnu 5 kg, najdu si novou kadeřnici a třeba zkusím sportovnější styl. Ano, pro dobrý start to stačí!

reakce: Už nejsem průkopnicí, ale kráčím za štěstím již s vámi, v jednom šiku. Život mě pěkně semílá a být línou vůbec nepřipadá v úvahu a bohdá ani v nejbližší době nepřipadne. Točím se jak čamrda a lítám v tom jak hadr na holi, ale musím se pochválit, fakt ještě cvičím a je to znát. Jen nevím, kolik vlastně vážím, protože jsem obě osobní váhy v afektu nedávno vyhodila.  Jedna vážila moc a druhá málo. Pokukuji po nové, ale spíš ještě počkám. Myslím, že se dá žít dobře i bez osobní váhy. A jaké tři věci bych chtěla na svém vzhledu vylepšit? No rozhodně zhubnout těch 5 kg a zhubnout tak, abych se konečně vešla do těch dvou krásných sukní, nadčasových podotýkám, co jsem si kdysi koupila s tím, že do nich trochu zhubnu. A tyhle dva cíle by mohly stačit. Je to ažaž. Takové dva malé bych ještě měla, ale ty si napíšu do svého deníčku!

 Posted by at 19.57

  6 Responses to “30 kroků ke štěstí”

  1. Nojo a co když jsem spokojená s vzhledem, v rámci svých individuálních možností, a jediné, co mi vadí, jsou fialové žilky tu i onde občas někde, cizím okem celkem neviditelné. A na to je jen laser nebo co. A to jsem proti. Takže s tím se nic dělat nedá. Jaké potom klást cíle?

  2. Něco se vždycky dá vylepšit, u mne každopádně, každá drobná leč vytrvalá snaha o nějakou pozitivní změnu, malé vykolejení, člověku udělá dobře. Ale blbě se o tom píše a to vysvětluje, koukám že to působí jako agitace.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz