Čvc 252012
 

bude jen dočasný

Omlouvám se pravidelným čtenářům a občasným  návštěvníkům tohoto blogu a také souběžně vedeného blogu knihovnického – knihovnaskutec.weblog.cz. Jsem ve stavu letního dovolování a opravdu mi nezbývá čas na pobývání na internetu a tím pádem ani na přispívání na blog. Nejsem pánem svého času – paradoxně. A v následujících 14 dnech nebudu mít pravděpodobně poblíž ani přístup na internet. Vznikne tak docela velké manko.

Omlouvám se, protože zakonzervuji na čas seriál  30 kroků ke štěstí. A stejně tak se zakonzervujte i vy a udržujte se na úrovni současného stavu – sedmého kroku.  Cvičte a myslete na to, jak být krásní a něco pro to dělejte. Našlápnuto máme.

Mohla bych sice narychlo ještě do neděle občas něco sem nahodit, ale neměla bych sama čas se tím řídit a jen tak jalově psát sem nechci, to není účel. Smysl má konání.

Děje se toho moc. Hodně novinek, výstav a míst k poznání… snad ještě něco zvládnu. Začnu výstavou antonína Slavíčka v Hlinsku a ZOO v jihlavě. A pak bude po dovolené a uvidí se. Olomouc (Skála), Praha  (Reichl), Brno (co to tam jen je??)… kam se rozjet nejdříve???… Do konce roku máme vybrat zbytky dovolené.  Tak já se občas ukážu… vaše zuzi

 Posted by at 4.20

  4 Responses to “Výpadek na blogu”

  1. Hezkou dovolenou!
    Ať je to zároveň odpočinek a oddech, ale žádná nuda!

  2. Hezkou dovolenou a užij si zasloužený odpočinek… 😉

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz