Čvc 302012
 

a já ho podpořímJe to takzvaně bomba a já jsem pro. Neznám ho osobně, ale zaujalo mne jeho dílo. A přestože je monumentálně tetovanej dokáže tu svou optickou výstřednost nést s hlubokým klidem australského domorodce.

Kdyby kandidovala Livia Klausová, dala bych svůj hlas jí. Je pro mne skvělá a ví jak to na Hradě chodí. Jediným flekem na kráse je její praštěnej a samolibej manžel, ale já jí za ty roky věřím. Má potřebný nadhled a šarm.

Vladimír Franz! To je skvělý nápad a chválím toho, koho to napadlo. Našlo by se jistě i více podobných umělců, ale nějak mne ten nápad chytl a dovedu si ho na Hradě představit. Chce to svěží vítr a ti strejci co kandidují, už mají za zenitem. Fischer, Zeman, Švejnar, Sobotka. Pak jsou tam nějaké směšné figurky jako Bobošíková a Klausův přidržtaška, slyšela jsem, Okamura tuším to vzdal… jinak  Táňa Fischerová, Dienstbier, Schwarzenberg… nijak mne také nenadchli, i když ten posledně jmenovaný šoumen šlechtického rodu by mi vadil na hradě nejméně. Má styl.

Texty na rozvedené o Vl. Franzovi:

http://rozvedena.blokuje.cz/873480-hlubiny-umelcova-nitra-php

http://rozvedena.blokuje.cz/903705-k-nekomu-si-dlouho-hledas-cestu-php

http://rozvedena.blokuje.cz/892173-jeden-z-silenych-prikladu-globalizace-php

http://rozvedena.blokuje.cz/917703-domluveno-php

zdroj

 

 Posted by at 20.41

  6 Responses to “Vladimír Franz kandiduje na prezidenta”

  1. Tak já si raději počkám, až bude kandidovat Fr. Skála a toho asi pak podpořím. Ale tak trochu doufám, že prezidentem nebude, protože to by pak neměl čas na pořádnou práci.

    • Ale no tak, tahle volba je úplně mimo, daksy, ten chlap se na to nejen nehodí, ale by do toho podle mě ani nešel. I když je to podivín prazvláštní a exhibuje taky rád. Kdo ví… za svůj náror bych vlastně ruku do ohně nestrčila. Umělci mají různé pohnutky, nejde jim jen o tu moc a prachy.

  2. Sem si přectavil jeho portrét na úřadech a ve školách. Na známkách. Málem jsem prasknul smíchy!!!!
    Ale z těch všech figur je mi nakonec nejsympatičtější, takže pokud to půjde, podpořím ho, už čistě jenom z té přectavy, jak jeho portréty visí na stěnách:-))))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz