Říj 082012
 

a napsat pár myšlenek, co se člověku honí hlavou.Vrátila jsem se ze cvičení a nemohu jinak, musím se pochválit. Asi měsíc trápím jak to jde břišní svaly a konečně je to znát. Posílené jsou břišní a současně i zádové. Mám ze sebe radost a dalším cílem bude protáhnout úpony pod koleny. A nezapomínat na břišní svaly – ten úkol trvá.

Začal nový školní rok a roztočil se kolotoč besed. Mám za sebou dvě a těším se na další. Tahle práce mě opravdu baví. Podařil se mi husarský kousek. Během prázdnin nebo malování? se ztratil z knihovny plakát Braňte knihu od Josefa Lady a Jiřího Mahena. Přes knihovnickou konferenci Andersen jsem se pokusila objevit nějaké nadnormativní zásoby v tom smyslu, ale nikde nic. Orel se však nevzdává, a tak se mi po několika telefonátech podařilo spojit s vnukem Josefa Lady, který mi dal naději a dnes dopoledne ji naplnil. Ale jak plakát dostat domů… Kdo by byl ochoten ten ohromný plakát stočit do tuby a poslat mi ho? Myslím, přemítám a vychází mi jediná vhodná osoba. Bloggerka Wlčice! Neznáme se, ale intuice mi praví, že ona to dokonce udělá ráda. Zatím si plakát půjčuji z knihovny z vedlejšího města. Nechci středeční besedu zrušit. Zajímavé. Introvertka jako poleno a řečním jak a kde se dá. Ráno, v poledne i odpoledne. A pak aby se to vyvážilo prožívám víkendy o samotě a libuju si. Dokonce jsem zase po čase začala pro sebe vařit a péct. Což je činnost pro jednoho značně neekonomická. Protože mě nebaví jíst dva dny to samé. Ale nic jiného nezbývá. Opět mi bylo  dvakrát šoufl z obědů od řezníka Č. a v tzv. papilotě jsem objevila podezřelé „zbytky“  – olezlé brambory a zbytek masové roládičky kdovíodkdy.  Takže ádié, pane Čejko. Hlásím návrat k domácí kuchyni. Náhodou jsem viděla první díl nového pořadu kde vařil táta a docela se mi to líbilo. Táta má sice vyhaslé oči a celé je to takové legračně neumělé co se hereckých výkonů týče, ale po kuchařské stránce mě asi tohle pojetí zaujalo nejvíc ze všech babiců a polrajchů a vodouchů. Teda, viděla jsem jenom několikrát seladona babicu, ty ostatní jen v upoutávkách. Úplně mi to stačilo. raději neobratného taťku a jeho příjemnou kuchyni. Vařil kromě jiného boršč a na ten se o víkendu chystám!

Lidi, kdy já se dokopu k fotkám a komentářům z dovolené v Solné komoře? Restů mám čím dál tím víc. Ale žiju!!!!! Co se týká kultury, mám v plánu pravidelně pořádat kromě literatury pro třeťáky i besedy zaměřené i na malování a ilustraci. Totiž! Třeťáci budou chodit na besedy extra se dvěma p. učitelkami – jednu mají na literaturu a tu druhou na kreslení. je to moje nejoblíbenější třída a už bez sebe zkrátka nemůžeme být!

 Posted by at 19.11

  2 Responses to “Večer, kdy se hodí na všechnu práci vykašlat”

  1. Aha. Takže jsi dělala měsíc sedy a sklapovačky, snad i kliky, a nyní začneš s dřepy. Ale nezapomeneš ani na ty sedačky. Ech. To bych byl línej a připadá mi to nudné. Zajímavější je ten návrat k vyvařování. A k tomu trochu kultůry na vytrávení – proč ne?

  2. bz, je v tom nějaká chemie, jak se dnes říká, či co, ve zdravém těle zdravý duch, řekla bych postaru. Chci-li ještě něco zmoci, nic jiného nepomůže než trápit tělo cíleně. Loni po zimě jsem byla lazarem, tak uvidíme letos.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz