Pro 232012
 

píšu Vám!

Konečně jsem se usadila ke stroji a odhodlala napsat pár vět, laděných nejspíš vánočně. Nejprve jsem se sem nedostala, protože jsem předchozí týden v práci nadsluhovala a navíc měla 2 večerní besedy, takže jsem se domů dostávala kolem půl osmé a zatopit a spát. Na žádné nadstavby nebyl čas ani myšlenky. Na malý předvánoční úklid mi zbyla pouze část pátku a sobotní dopoledne. Zvládla jsem to skvěle v takovém efektivním improvizovaném rychlostylu. V sobotu přijel Miloš z moravsko-slovenského pomezí a trávíme společně svátky od začátku až do konce. Zabýváme se projektem „Vánoce“ –  až nyní se naše cesty rozdělily. Miloš opravuje v kuchyni poškozené figurky z betlému a já píšu pár vět.

Chtěla bych vám sdělit, že není ještě vše ztraceno. Ve dvou večerních besedách jsme zdobili s prvňáky improvizovaný vánoční stromeček dárky, které bychom pod ním na Štědrý večer našli nejraději. Kromě přítulných plyšových kočiček se tam objevilo i několik unikátních přání. Třeba plyšový upír. Ale co nejvíce potěšilo, bylo PŘÁNÍ LÁSKY!  Je velmi překvapivé, že se objevilo v obou třídách, pokaždé byla však forma jiná. V 1. A slovo LÁSKA a v 1. B tři spojená srdce. A navíc mě autor Tomáš potěšil neuvěřitelnou replikou. Před odchodem z knihovny mi říká, že má doma ještě 3 vypůjčené kniížky, na to já odpovídám, Tak jo, Tomášku, tak s nimi přijď a on dívaje se na mne pronesl: Přijdu rád.

A ještě přikládám vánoční nástěnku z práce, je to tak provizorně místo novoročenky, na kterou se snad dostane zítra.

Musím se ještě pochlubit, že letos mám/máme nejkrásnější vánoční stromeček, jaký jsem kdy viděla.  Obrazem zítra.

 Posted by at 20.38

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz