Úno 222022
 

3 výlety, pár fotek

Nejlepší je chodit furt, každý den. Alespoň pro mne. Za každého počasí a základem je pět kiláků. Chodím sama, s Janičkou anebo s miláčkem. S ním nejraději, ale je to tak řídký zjev, že tuto eventualitu považuji za takový malý poklad, který je potřeba si na plný pecky užít. Nevadí, že většinou chodíme po stejných stezkách … cyklo z CR do Slatiňan podle Chrudimky nebo domácí okruh Zbožnov, Štěpánov či ještě kratší ke zbožnovskému rybníku a podél pole jen tak volně k Malhošti a po silnici domů. Pár dní dost foukalo a to bylo fajn, protože chodilo méně lidí. Teda o dost méně lidí, ale zase to začne, už má našlápnuto jaro. Ale to už chodím jinam a jinudy a nechci říkat kam, aby ti chodci nezměnili trasu a měla jsem od lidí klid. I když s nějakými osamělci se potkávám ráda, psala jsem že taková nenadálá setkání s pozdravem, úsměvem a pár slovy mám moc ráda. Samota je dobrá, ale bez lidí se žít nedá. Ovšem nesmí to být taková hlučná a neomalená sebranka jako se postupně usadila v naší dříve klidné ulici.

Fotky jsou z osamělé procházky Moravskou Třebovou (čtvrtek) – zámek, z parkoviště TESCO v CR, bufítku Nové místo u Slatiňan (obé sobota) – u trati, a ta poslední pochází z osamělé nedělní procházky.

Kliknutím zvětšíte.

a bonus – pár kroků od baráku aneb každý den je to jinak…
 Posted by at 7.45

  8 Responses to “Tři v jednom”

  1. Pan pekař se dal místo rohlíků na poezii? 🙂

  2. Zemanova reakce je pro mne ještě víc nečekaná než Putinova agrese. Přiznat chybu? To nikdy! Neustále poštívá vše kolem sebe. ještě by měl vypráskat ty 3 darmožrouty na Hradě. Jdu na smutečku.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient