Led 032022
 

neočkovaní zahájili turistickou sezónu výletem z CR do SL

Měli jsme na konci roku domluvenou přátelskou procházku s přáteli, ale přestože jsme tuto iniciativu nevyvolali, nakonec jsme slíbené avízo nedostali. Domníváme se, že je to z důvodu obav z naší neočkovanosti.

Sami jsme byli nakonec raději, že to tak dopadlo jen nás zaskočilo to mlčení. Vyrazili jsme tedy v neděli zase sami a výlet se vydařil. Zaparkovali jsme v Chrudimi u TESCA a šli po cyklostezce podél Chrudimky do Slatiňan natěšení na bufítek Nové místo, u kolejí, v prostoru bývalého cukrovaru a výkupny léčivých bylin. Už jsme zde jednou byli, ale nenašla jsem na blogu zmínku, nojo, všechno nedokumentuju.. Je to kouzelné místo a vše je tam skvělé. Mají tu nejlepší ledovou kávu na světě se zmrzkou a šlehačkou. A veselého šéfa, který po nás nechtěl tečku nebo jak se tomu říká.

Cesta zpět se protáhla.

Ještě k té vakcinaci. Zuzi kovid prodělala bezpříznakově a stále se tak nějak mimochodem v práci promořuje. Cca každé 3 měsíce chodí na “protilátky” a do pytle, ony nemizí, stále se udržují na stabilní úrovni. M. má se vší pravděpodobností slizniční imunitu, protože doma roušky nenosíme (na to si nehrajeme, jak říkají na svatém Hostýně :)) a na rozdíl od Zuzi nemá v krvi vůbec nic! …A takhle tu žijem.

Tak na to dole mrkněte a řekněte mi: Kdo z vás to má?!

A tak do nového roku hodně zdraví a méně kovidu! To vám přeje zuzi a :

 Posted by at 22.23

  8 Responses to “S cejchem psance”

 1. PFitzer 2022 😉

 2. Tak krásný rok 2022 se spoustou pěkných vycházek!
  Díky za tip, musím Nové místo taky otestovat.

  • Ahoj Rowdy, tobě také povedený rok 2022 a Ještě jestli neznáš poblíž Slatiňan ve Škrovádu Kůlna a ještě kousek dál Trpišov Obora, to je vždycky těšení!!!

 3. Máte krásný blog! Narazila jsem na něj při hledání předků ve Spálavě a chtěla jsem se o tom kraji dovědět něco blíž. Pocházím z Chrudimi, přesto mi tato místa jsou neznámá. Takže děkuji!

  • Děkuji moc, udělala jste mi radost a doufám že jste mě i aktivovala, abych nebyla líná a blog rozvíjela :))). Mávám a zdravím!!! zuzi

 4. Nojo, covid. Ale netřeba zoufat, v národě se zrodily i takové mozky, jako Prymulův, Vojtěchův a Válkův.

  • Tak ti ani Zdeňku nevím co na to slušného říci.. hrábnou do pytle a vytáhnou prvního co jim přijde pod ruku..

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient