Srp 152012
 

poslední příležitost, šance pro VásNáhoda… možná někdo takové knihy sbírá a přechovává je jako poklad. V sobotu prodáváme na místním jarmarku staré knihy, z pozůstalostních darů a vyřazené z fondu knihovny. Seznam nemám, knih je moc. Ale nacházejí se mezi nimi tři krabice unikátů. Knihy, které už nikde neseženete, z doby stavby socialismu a poválečného kvasu. Ruští klasikové této doby v českém překladu, jsou to opravdové poklady. Vím, že nám na jarmarku tyto knihy lidé budou rvát z ruky a možná se o ně poperou, ale dám přednost vážnému zájemci, který by možná uvítal vlastnit celý soubor. Ozvěte se včas, do zítřka, a učiňte nabídku.

 

 Posted by at 8.04

  10 Responses to “Nabídka retro knih”

 1. Něco třeba o mineralogii, geologii, apod. tam nemáte?

  • Nic, snad tam je jen příručka pro pionýry jak dosáhnout odbornosti geolog, ale nejsem si jista zda si ji už někdo nekoupil…

 2. Když by tam ještě náhodou byla, rezervuj mi ji. Syn už sice geolog je, ale pionýr ne. A co kdyby – vnuk..? – schovej mi to!

 3. Dobrý den, jestli knihy ještě jsou, já bych zájem měla, klidně koupím po krabici nebo jak se vám to hodí. Předem díky za odpověď.

  • Dobrý den, ještě máme cca 100 retro knížek. Rádi vám pošleme kolik budete chtít. Budete ovšem kupovat zajíce v pytli, ale jsou to knihy neopakovatelné pro toho, kdo má smysl pro „něco jiného“ než je střední proud. Těžko se stanoví cena, brala byste po 5 Kč + poštovné??

   • Určitě, můj koníček jsou návštěvy antikvariátů, tak budu moc vděčná, jsem z Prahy a ráda si pro to zajedu. Moc děkuji.

    • Tak dobře, máte je u nás schované, na jarmark je nepovezeme, dáme přednost zájemci. Kdypak si přijedete? Přizpůsobíme se vám.

     • A můžu se zeptat, kde vás najdu, můžu klidně ještě dnes nebo zítra, jak se vám to hodí…

     • Kde sídlíme jsem vám napsala do e-mailu, jsme opravdu zvědavé. zda skutečně dorazíte do Skutče, jsme tu dnes do 18 hodin. Zuzi

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz