Čvn 292016
 

a jejich metody začínají prorůstat do všech struktur naší společnosti

 

Manažerské metody řízení začínají opřádat i ta odvětví, kde byste to nejméně čekali.. Je to fakt otřesné. Manažeři se dnes pletou už do všeho a myslí si, že ty jejich metody, kdy si vystačí s počítačem a tabulkou vytvořenou v excelu, spasí svět. Odbornost a selský rozum  dnes nikdo nepotřebuje. Když něco hapruje, stačí jen vyhledat v tabulce to správné opatření a je to!

Tohle všechno o nich známe a víme, ale přijdou chvíle, kdy vás ty jejich metody opravdu zaskočí. To třeba když se začnou plést i do myslivosti. Podívejte se, co jsme nedávno objevili na svých toulkách Vysočinou.

V jisté vesnici jsme narazili na dva nádherné myslivecké posedy – kazatelny, připravené k instalaci do terénu. Opravdu vymazlené, však se podívejte. Nechybí ani dekorace srnčím parůžkem.

IMG_9310

Nedalo mi to a vloudila jsem se na pozemek a podívala dovnitř. Byla jsem ohromena! Manažérská lobby už neví coby!

IMG_9311

Rustikální prostředí, koberce a kožená pracovní křesla. Chyběl mi tam už jenom počítač, monitorující pohyb zvěře. A představuji si to tak, že jeleni by se měli hlásit na předem určených stanovištích. Ano, ve všem musí být zaveden pořádek a systém.

IMG_9312

Co tomu říkáte??? Tyhle nové metody myslivosti jsou dnes možná ještě k smíchu, ale počkejte za pár let, až to manažeři vychytají..

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient