Led 262018
 

háleluja…..

Miláček dnes úřaduje u voleb. Je volebním komisařem pro písmena O až Ř. Sedí už potřetí, a tak může zobecňovat. Předběžně hlásí, že dnes je to nejsilnější. Parlamentní volby obyvatele našeho města nezajímají tak, jako ty dnešní prezidentské. A kolo druhé táhne ještě víc než to první. My tím prostě dneska žijem! Dáme krvavou tlačenku a vyrazíme k volbám.

Zajímavé ale je, že s cikány nepohne nic. Ani známá konspirační výzva Michala Horáčka  “Naši romští přátelé” je zatím k urnám nepřivedla. U nás to prostě tak nějak nefunguje. Možná v Praze.

Včera u Rudolfina jsem si všimla, že pan Drahoš s manželkou dávali nahoru palce. I dnes jsem je viděla v televizi u voleb jak dávají palce nahoru. tedy ne ve volební místnosti, ale venku, kde jim děti z mateřské školky předávali nějaké volební výkresy  Už jsem na to upozorňovala, ale není to nic platné. Nevinné děti musí stále tvořit stafáž té mrzké politické hře.

Já nevím, ale ty palce nahoru už dávno nejsou cool, už je to zkrátka nuda, teď letí ruské kozy a Zeman byl tou první vlaštovkou, kdo u nás tento trend zachytil a reklamu si objednal. Už jsem si myslela, že prvním kolem je vše vyřízeno, ale dnes po poledni byla jsem příjemně překvapena. Zeman přitvrdil. Na české ambasádě v Kyjevě se objevila daleko více obdařená žena než ta v Praze. Tak se to má dělat!

 

Co je víc cool? Palce nebo kozy?

3909464_zeman-aktivistka-prsa-volby-v2

3893982_drahos-zeman-prezidentske-volby-v2

3908962_drahos-zeman-prezidentske-volby-volby-2018-v5

dd3edd8-3183-3-0d0500000-0d0000000-1d0000000-1d0000000-sector_668x376-crop

Doba, kdy to ještě fungovalo…

a konspirační video XY

Blíží se vyvrcholení, zítra už budeme vědět… a jedeme na vlně koz….. dejte si Ventolin a spěte klidně…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient