Led 212019
 
smerekowiec

Celkový přehled

2. den

Ráno jsme se probudili do pošmourného dne. Podle předpovědi mělo pršet, tak uvidíme, jak to dopadne. Každopádně jsme odhodláni absolvovat celý dnešní naplánovaný program. I kdyby trakaře padaly. Vyrážíme a měníme místo přechodu česko-polské hranice. Míříme z Chmeľové do Becherova a odtud je to už jen kousek na hraniční přechod v sedle Dujawa.

Jsme na místě a začíná pršet. A tak to už zůstalo. Propršel nám celý den. Málo, hodně, někdy s přestávkou, ale za celý den jsme se neosušili a naše nohy byly neustále v mokru. Předpověď se nemýlila.

Zvládli jsme to a hlavní věc byla, že jsme tu mokrou nepřízeň neodstonali a další den mohli pokračovat.

Dnes nás čeká 11 hřbitovů a ne vždy v dokonalém stavu. Našli jsme je všechny, i když jeden napodruhé a dva se štěstím podle specifického značení. Ale každé obtíže jen zesilují pocit radosti, že jsme žádný nevynechali a jedeme podle plánu.

Hřbitovy navštívené / 2. den / 26. 4. 2018

Tento přehled bude sloužit k přístupu na jednotlivé články (hřbitovy jeden po druhém), jejichž odkazy sem budeme postupně vkládat. V článku najdete i odkazy na fotogalerii na rajčeti a zonerama (nezkomprimované fotky). A tak tomu bude i každý další den – 3., a 4..

konieczna beskidek
konieczna
Zdynia
smerekowiec
wirchne
banica
krzywa
gladyczow

magura przelec malastowska
przyslup
magura

  2 Responses to “Jurkovičovy vojenské hřbitovy v západní Haliči – 2. den / 26. 4. 2018”

  1. Hmm, kdo by to řekl, jak se člověku po ránu zdvihne nálada, když si jen tak prohlédne pár hřbitovů. :-)
    Tak se budu těšit na pokračování.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>