Čvc 102012
 

nová vana už se rozvaluje na chodbě Navečer to šlo ráz na ráz. Navštívila mne spíše vzdálenější známá se svou tajemnou nabídkou, pod kterou jsem tušila nějaké podezřelé PRODUKTY finančního rázu, ač ona sama na můj přímý dotaz toto vyloučila. Moje obavy se však záhy potvrdily, ale vbrzku jsem byla zavržena jako neperspektivní partner. Jsem finančně jednoduchá a moc se toho se mnou dělat nedá. Hlavně žádná kouzla sdružování půjček a pojištění.

Poté se ohlásil pan distributor van a přivezl mi novou vanu za solidní cenu. Ještě jsem čekala pana instalatéra s rozpočtem, ale ten se nedostavil. V pondělí přislíbil konat, ale budeme na to mít jen 5 dní, protože v pátek přijede Zorka s Emmou na prázdniny. Emma setrvá 3 týdny, z toho dva  poprvé bez maminky. Bude to napínavé.  Za 5 dní by měla v koupelně stát na nožičkách nová vana, pod umyvadlem se budou skvět nové hezké instalační trubky, pod oknem na zdi nový plochý radiátor a poblíž dveří  další nový“ radiátor tzv. „žebřík“ .  To vše tak trochu provizorně, ale tohle provizorium bude funkční.  Předchozí zimu s nefungujícím topením v koupelně bych už nechtěla podruhé zažít. Hodně dlouho jsem se z těch následků zimy oklepávala. Klouby a šlachy, kolena a kyčle…  Jo a bude se muset zase překopat předsíň. A příští rok to bude ještě náročnější.  Dlažbu v předsíni už nyní mám hodně narušenou různými betonovými cestičkami.  A ještě něco. To bude asi nejstrašnější. V předsíni se chystá budování nové šachty na hen tý ony vodovodní kohouty a měřiče. Byla v podlaze, bude ve zdi. Uvědomuji si, že času na to vše bude proklatě málo.  Ale moje úvahy a prognózy jsou nepodložené prací, abych tak řekla.  Nechám to zkrátka koňovi, ten má větší hlavu. Zítra budu mít spíše intelektuální den a odpoledne chci nastudovat manuál ke své nové nabíječce VOLTCRAFT IPC-1L. Opět budu přirozeně procvičovat mozek.

 Posted by at 19.58

  6 Responses to “Jde do tuhého!”

  1. Jsi neuvěřitelně odolná.

  2. Hmm, zamyslela jsem se. Nepřeháněj, já jsem jen pasivní loutkou v té hře, ale na novou vanu se fakt těším. I když půlroční sprchování už nese své ovoce. Mám poloviční spotřebu vody.

  3. Nojo, ale furt něco doma předělávat, to pak už snad ani není žádnej pořádnej vlastnoručně zaprděnej domov. Často tvrdíš, že jsi taková konzervativnější …… Kolix van už v životě měla?

  4. Já se do toho nehrnu, ale není zbytí, pořád se něco … děje. Vany… vany a chlapi v životě taknějak nesčítám 🙂

  5. Finančně jednoduchá 🙂 🙂 🙂 Tak když jen finančně, to je vlastně výhra.

  6. Dá se to tak brát, jo! 🙂 Možná kdyby to platilo ve všem, zmizely by ty zatracený depky a mindráky :).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz