Pro 312022
 

péefky z výletu 25.12.22 Slatiňany

Dnes jen narychlo pár pozdravů……

popořádku. jdeme zámeckou zahradou směrem k Monacu

Vilemíninou cestou…

vypusťte džina z láhve :)) – věřte nevěřte – tohle jsem cestou jen tak našla u vodojemu.. že by to tam někdo zapomněl nebo se chtěl té butely zbavit? Jó, to nikdo neví… jak říkával svého času pan Suchý () z hranického letiště na můj dotaz jestli spolu x a y něco důvěrného mají..

 Posted by at 22.56

  4 Responses to “Hodobožové střípky”

 1. V té butylce jsou feferonky, ne?
  Tak to gratuluji k hot year 2023 a aby nebyly z toho pálení nakonec i slzičky 😀
  Ale tak to už máme, my veteráni, doufám už za sebou a nějaká ta odložená flaška nás nerozhodí. 🙂

  • Dík, myslím že to jsou feferonky, zatím to mám vystavený a okukuju. Zkoušela jsem zda tento produkt naleznu ve vyhledávači ale nepodařilo se mi jeho původ odhalit. Musím to holt otevřít. Nejsem ale feferonkovej fanoušek, tak mě napadlo to poslat dál. Můj “švagr” z Lučic si potrpí na různé specialitky tohoto typu. Tak že bych mu udělala radost? Uvidíme :)). Včera byl krásnej den, dali jsme 8,5 na slunci, já jsem z toho výletu jak opilá… tak dlouho nic a teď na Nový rok se zadařilo. Jen tak dál!

   • jj, taky jsme měli včera novoroční sluneční vycházku, bohužel jsme to vzali po cyklostezce.
    Takže kolem samý cyklista na velocipedu , děsný…co je to proboha za lidi? 😀

    • ha ha ha, ty se těch cyklostezek nezbavíš, nemusíš a stejně tě to tam táhne… ale včera byl snad venku každej, to byly davy a přišlo mi, že nikdo nebyl nasra…ej, taková země úsměvů :).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient