Čvn 042021
 

Chotovice u Nových Hradů

Je druhý májový svátek, vyrážíme na výlet – rozhodla jsem se navštívit Chotovice s rozlehlou plání a výhledem do daleka. Již jsem avizovala, z Moravské Třebové:

“Chybí mi včerejší Nové Hrady. Nedívali jste se na 1. máje na dokument o Kučerových, pilných majitelích tohoto zámečku? Určitě mrkněte do archivu a přijeďte. My jsme ale včera šli sedmičku – z NH do Chotovic, lesem, polem, loukou. Byla úžasná viditelnost a my jsme sotva pletli nohama. Ale na vyhlídku jsme došli. Pořádně jsme se tam pokoukali, vyslunili a doplazili zpět. Jarní únava .. asi.”

Dnes fotky netradičně, rozdělené podle autorů. Já fotím všechno, miláček pouze panoramata. …Jen připomínám, že fotky jdou rozkliknout.

 Posted by at 19.47

  2 Responses to “Daleké obzory”

  1. Nádherné panoramatické požitky jste mi přinesla do každodenního monotónního večera při šálku čaje mohu obdivovat tyto skvostné fotografie přírody a oveček. Jsem ráda, že mi synovec ukázal internet.

    • Ach, moc děkuji a brzy zase budu zde. Udělala jste mi radost a povzbudila mě. Bojujeme doma s kovidem, co to je za mutaci… oba jsme ochromeni a unavení ale doufám z nejhoršího venku. Celé dny a noci prospíme…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient