Kvě 252012
 

bude přechodem do jiné dimenze?

Už je to tady, chtělo by se mi volat a chrastit klíči, kdyby to nebylo tak profláknutý gesto…  tož jen sděluji, že jsem se svými dvěma blogy přestoupila do stále Misantropa alias Artura Denta. Tady už to je pomalu vyjedený a vstoupíte-li sem cítíte se fakt jako v prázdným krámě. A kromě toho majitel už na všechno kašle a zabalil to. Majetek takřka nulové hodnoty… Za chvíli tu zůstane jen cedule nad vraty: Bloguje.cz a prázdnými prostory se bude prohánět vítr, který nás nedávno rozfoukal do všech světových stran. A jak tu bývalo živo…pravda,  ještě tu pár hrdinů prodává své pocity, touhy a zmary, ale i ti poslední mohykáni mají na kahánku. Zhroutí se to tady vlastní vahou a co tu zbude skončí pod sutinami systému…

Tak už bez vzteku, hořkosti a melancholie….  co tady… skomírat v umírajícím systému, kde se odpočítávají poslední minuty a čekat na Spasitele? Jsou takové příběhy se šťastným koncem, ale zdá se, že už je příliš pozdě a poslední příležitost byla zmařena. Kdo chtěl víc nemá nic a postarej se každý sám o sebe.

A tak jsem se začala na ten přestup do jiné stále těšit. A jak to vypadá, u Misantropa se začíná formovat nová družina starých struktur, a to mě baví. A tam, v tom našem novém zázemí, pod novým praporem WordPressu se prý máme na co těšit.  Čekají nás samé příjemné věci, jako třeba výběr vzhledu a zábava s novým fungujícím systémem. :). A to zní dobře – vypadá to docela jako přechod do jiné dimenze. Tak jen aby to všechno proběhlo hladce bez nervozity.

Nejdříve však musím tady sbalit ranec, bude pořádně objemný a těžký. Rozhodla jsem se i svůj výrobní prostředek revitalizovat, a tak se tu uvidíme asi až v úterý. Počítač jsem odnesla k odborníkům a prý to jeden den nespláchne, ani dva dny, tak nevim. STROJ VYDRŽÍ MÉNĚ NEŽ ČLOVĚK…  jak podivné. Ale logické. Plácám, a tak končím. Ostatně jdu domů a čeká mne velký absťák .Čtyřdenní. A pak to tady začnu balit.

Tak se tu mějte! zuzi

 Posted by at 14.51

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz